Hama Multitrans - wygodne i funkcjonalne torby fotograficzne

0
Maciej Luśtyk
14 Sierpień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Hama Multitrans to nowa linia toreb, w której zrezygnowanego z tradycyjnego układu na rzecz możliwości otwierana od góry, na zasadzie torby lekarskiej. Daje to szybki i wygodny dostęp do wszystkich przenoszonych akcesoriów. Torby z linii Multitrans dostępne są w trzech wariantach różniących się wielkością.
Seria toreb Hama Multitrans stawia na wygodę i funkcjonalność. Aby umożliwić szybkie i wygodne wyjmowanie sprzętu, zrezygnowano tu z klasycznego układu z zapinaną klapą na rzecz systemu umożliwiającego szerokie otwarcie torby od góry, tak jak ma to miejsce w torbach lekarskich. Wyjmowany insert ma 5 podziałek, które możemy dowolnie aranżować. Dodatkowo znajdziemy tu neopranową kieszeń na tablet oraz zewnętrzną, zapinaną na suwak kieszonkę na akcesoria. Do toreb od spodu możemy podpiąć statyw, a nosić możemy je zarówno w ręce, jak i na ramieniu. W zestawie znajdziemy także pokrowiec przeciwdeszczowy.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Torby Multitrans dostępne są w trzech wariantach różniących się wielkością. Najmniejszy model Multitrans 140 waży 800 g i ma wymiary: 22 x 14 x 15 cm. Torba Multitrans 170 mierzy 30 x 18 x 15 cm przy wadze 1100 g, a najbardziej pojemny model Multitrans 200 o wadze 1300 g, ma wymiary 36 x 20 x 18 cm. Torby dostępne są do kupienia w cenach 269 zł (Multitrans 140), 329 zł (Multitrans 170) i 399 zł (Multitrans 200).

Więcej informacji znajdziecie na stronie hama.pl.

Informacja prasowa:

Torba to niezbędny element wakacyjnego ekwipunku miłośnika fotografii. Torba fotograficzna powinna być wygodna, lekka i przede wszystkim funkcjonalna. Powinna bez trudu pomieścić aparat, obiektywy, karty pamięci, a także kilka innych przydatnych rzeczy. Takie założenia przyjęli projektanci firmy Hama w serii toreb fotograficznych Multitrans. Już sam wygląd torby jest nowatorski. Zrezygnowano z tradycyjnego układu na rzecz torby „lekarskiej” – szeroko otwieranej od góry. Takie rozwiązanie gwarantuje wygodny i szybki dostęp do przenoszonych przedmiotów. Torba, jest więc bardzo poręczna i wygodna podczas wyjmowania sprzętu. Zmieści się w niej aparat z akcesoriami oraz tablet (w specjalnej miękkiej kieszeni z neoprenu).

Multitrans to torby dla fotografów zadbano więc przede wszystkim o komfort ich działań. Wyjmowana kieszeń główna z miękką wyściółką ma 5 podziałek z możliwością dowolnego ich ustawienia, co umożliwia stabilne rozmieszczenie sprzętu. Dodatkowo zaprojektowano praktyczną kieszeń przednią z oznaczonymi kieszonkami na naładowane i puste akumulatory oraz miejsce na inne akcesoria. Karty pamięci zmieszczą się w zapinanej na zamek błyskawiczny podręcznej kieszeni. Torba ma szlufki służące do zamocowania statywu oraz miękko wyściełany pasek, mocowany po skosie do torby za pomocą mocnych, metalowych haczyków.
Torba Multitrans jest bezpieczna. Sprzęt fotograficzny chronią miękkie wyściółki wnętrza. Przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi chroni solidnie wykonana podstawa z materiału wodoodpornego, zabezpieczony przed zamoczeniem zamek błyskawiczny oraz pokrowiec przeciwdeszczowy.

Torby fotograficzne Multitrans są dostępne w trzech wariantach różniących się wielkością. Najmniejsza torba Multitrans 140 waży 800 g i ma wymiary wewnętrzne: 22 x 14 x 15 cm. Kosztuje 269 złotych (numer katalogowy 001266650000). Średnia torba Multitrans 170 waży 1100 g (30 x 18 x 15 cm) i kosztuje 329 złotych (numer katalogowy 001266660000).

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
Stało się. Kodak Ektachrome E100 dostępny także w średnim i dużym formacie
O nowych formatach przywróconego do życia slajdu Kodaka słyszymy już od roku. Nareszcie trafiają na rynek.
42
0
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal Magic-Box - jednorazowe zestawy chemii na początek, lub do pracy w terenie
Tetenal 1984, firma założona przez pracowników oryginalnego Tetenala, gdy tamten na początku roku stanął na krawędzi bankructwa zapowiada nowy produkt skierowany do początkujących. Jednorazowa...
14
0
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych. Odświeżona konstrukcja i dwa nowe modele
Peak Design Everyday Line V2 - druga generacja uniwersalnych plecaków i toreb fotograficznych....
Akcesoria Peak Design to zdecydowanie jedne z najlepiej przemyślanych, a przy okazji najlepiej wyglądających toreb i plecaków fotograficznych. Teraz mają być jeszcze...
8
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)