Torba Ideer Vinta 370 - test

Wygląd retro, solidne wykonanie oraz sporo miejsca na sprzęt fotograficzny – to tylko niektóre cechy torby Vinta 370. Sprawdźmy zatem, czy propozycja firmy Ideer dobrze sprawdzi się w roli torby miejskiej przeznaczonej dla wymagającego fotografa.
0
Michał Chrzanowski
30 Styczeń 2015
Artykuł na: 9-16 minut
Spis treści

1. Wstęp


Firma Ideer to nowa propozycja na rynku fotograficznym. W swojej ofercie posiada wiele stylowych akcesoriów przeznaczonych dla nowoczesnego fotografa. Ponadto, proponowane kolekcje poprzez swój design skierowane są odpowiednio dla kobiet i mężczyzn. Na stronie producenta znajdziemy głównie torby, plecaki, paski na ramię oraz komory fotograficzne. Od niedawna firma jest dostępna także na polskim rynku.

Seria Vinta została stworzona dla fotografów ceniących sobie nie tylko funkcjonalność i niezawodność, lecz także niepowtarzalny styl i wygodę użytkowania. Torby Ideer Vinta charakteryzują się designem retro i doskonałym wykończeniem, dzięki czemu z pewnością znajdą uznanie wśród wielu fotografów, dla których wygląd jest równie ważny, co niezawodność.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Kolekcja Vinta składa się z uniwersalnych toreb na ramię, które mogą być wykorzystywane do codziennego użytku lub służyć jako torby przeznaczone do przenoszenia sprzętu fotograficznego.

Produkty z tej linii są dostępne w trzech odcieniach brązu: jasnym, czekoladowym i ciemnym (ten ostatni testowaliśmy). Ponadto, producent oferuje trzy wielkości do wyboru - od najmniejszego modelu Vinta 130 przeznaczonego dla jednego bezlusterkowca z małym obiektywem lub aparatu kompaktowego, do największego testowanego przez nas, modelu Vinta 370.

Spis treści

Poprzednia

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
11
1
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
6
1
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
197
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)