Tenba Small Photo Sling - mała torba dla wymagających

Tenba - firma produkująca torby i plecaki fotograficzne zaprezentowała najnowszą propozycję ze swojej serii Shootout dedykowanej do fotografii plenerowej. Jest to torba na jedno ramię, która charakteryzuje się możliwością dostosowania do noszenia aparatu z długim obiektywem.
Seria produktów Shootout firmy Tenba składająca się z toreb na ramię, plecaków, pasów biodrowych i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw do plenerów fotograficznych. Wszystkie produkty są wykonane z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i pozwalają na łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego.

Najnowsza propozycja Tenby to torba na jedno ramię, która zapewnia szybki dostęp do sprzętu dzięki prostemu obróceniu na brzuch bez konieczności jej zdejmowania. Poza tym jesteśmy w stanie spakować do niej aparat z obiektywem 300 mm. Torba jest otwierana z góry, z boku a także z tyłu - dzięki czemu mamy doskonały dostęp do sprzętu lub jego części którą potrzebujemy w tym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym jak można "upchnąć" sprzęt:
Tenba
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4