Tenba Small Photo Sling - mała torba dla wymagających

Tenba - firma produkująca torby i plecaki fotograficzne zaprezentowała najnowszą propozycję ze swojej serii Shootout dedykowanej do fotografii plenerowej. Jest to torba na jedno ramię, która charakteryzuje się możliwością dostosowania do noszenia aparatu z długim obiektywem.
Seria produktów Shootout firmy Tenba składająca się z toreb na ramię, plecaków, pasów biodrowych i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw do plenerów fotograficznych. Wszystkie produkty są wykonane z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i pozwalają na łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego.

Najnowsza propozycja Tenby to torba na jedno ramię, która zapewnia szybki dostęp do sprzętu dzięki prostemu obróceniu na brzuch bez konieczności jej zdejmowania. Poza tym jesteśmy w stanie spakować do niej aparat z obiektywem 300 mm. Torba jest otwierana z góry, z boku a także z tyłu - dzięki czemu mamy doskonały dostęp do sprzętu lub jego części którą potrzebujemy w tym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym jak można "upchnąć" sprzęt:
Tenba
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8