Tenba Small Photo Sling - mała torba dla wymagających

Tenba - firma produkująca torby i plecaki fotograficzne zaprezentowała najnowszą propozycję ze swojej serii Shootout dedykowanej do fotografii plenerowej. Jest to torba na jedno ramię, która charakteryzuje się możliwością dostosowania do noszenia aparatu z długim obiektywem.
Seria produktów Shootout firmy Tenba składająca się z toreb na ramię, plecaków, pasów biodrowych i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw do plenerów fotograficznych. Wszystkie produkty są wykonane z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i pozwalają na łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego.

Najnowsza propozycja Tenby to torba na jedno ramię, która zapewnia szybki dostęp do sprzętu dzięki prostemu obróceniu na brzuch bez konieczności jej zdejmowania. Poza tym jesteśmy w stanie spakować do niej aparat z obiektywem 300 mm. Torba jest otwierana z góry, z boku a także z tyłu - dzięki czemu mamy doskonały dostęp do sprzętu lub jego części którą potrzebujemy w tym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym jak można "upchnąć" sprzęt:
Tenba
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0