Tenba Small Photo Sling - mała torba dla wymagających

Tenba - firma produkująca torby i plecaki fotograficzne zaprezentowała najnowszą propozycję ze swojej serii Shootout dedykowanej do fotografii plenerowej. Jest to torba na jedno ramię, która charakteryzuje się możliwością dostosowania do noszenia aparatu z długim obiektywem.
Seria produktów Shootout firmy Tenba składająca się z toreb na ramię, plecaków, pasów biodrowych i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw do plenerów fotograficznych. Wszystkie produkty są wykonane z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i pozwalają na łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego.

Najnowsza propozycja Tenby to torba na jedno ramię, która zapewnia szybki dostęp do sprzętu dzięki prostemu obróceniu na brzuch bez konieczności jej zdejmowania. Poza tym jesteśmy w stanie spakować do niej aparat z obiektywem 300 mm. Torba jest otwierana z góry, z boku a także z tyłu - dzięki czemu mamy doskonały dostęp do sprzętu lub jego części którą potrzebujemy w tym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym jak można "upchnąć" sprzęt:
Tenba
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7