Tenba Small Photo Sling - mała torba dla wymagających

Tenba - firma produkująca torby i plecaki fotograficzne zaprezentowała najnowszą propozycję ze swojej serii Shootout dedykowanej do fotografii plenerowej. Jest to torba na jedno ramię, która charakteryzuje się możliwością dostosowania do noszenia aparatu z długim obiektywem.
Seria produktów Shootout firmy Tenba składająca się z toreb na ramię, plecaków, pasów biodrowych i akcesoriów zaprojektowanych od podstaw do plenerów fotograficznych. Wszystkie produkty są wykonane z tworzyw odpornych na warunki atmosferyczne i pozwalają na łatwy dostęp do sprzętu fotograficznego.

Najnowsza propozycja Tenby to torba na jedno ramię, która zapewnia szybki dostęp do sprzętu dzięki prostemu obróceniu na brzuch bez konieczności jej zdejmowania. Poza tym jesteśmy w stanie spakować do niej aparat z obiektywem 300 mm. Torba jest otwierana z góry, z boku a także z tyłu - dzięki czemu mamy doskonały dostęp do sprzętu lub jego części którą potrzebujemy w tym momencie.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem instruktażowym jak można "upchnąć" sprzęt:
Tenba
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0