CSI dystrybutorem marek Tenba i Induro

CSI dystrybutorem marek Tenba i Induro
Krakowska firma CSI została dystrybutorem statywów, głowic i monopodów marki Induro oraz toreb i plecaków Tenba.

Krakowska firma CSI została dystrybutorem statywów, głowic i monopodów marki Induro oraz toreb i plecaków Tenba. W informacji prasowej czytamy: Induro i Tenba to amerykańskie i renomowane marki zaliczane do grona firm wytwarzających produkty z najwyższej półki, tak zwane premium. Induro wiedzie prym jako producent profesjonalnych statywów, głowic, monopodów najwyższej klasy ciesząc się w USA od kilku lat najlepszą sprzedażą. Tenba to światowy lider posiadający najwięcej patentów wśród firm produkujących torby. Swoje produkty tworzy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów dlatego swoim produktom gwarantuje najwyższą jakość. (...) Produkty tych firm już wkrótce pojawią się w najlepszych specjalistycznych sklepach fotograficznych w Polsce.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na www.indurogear.com oraz www.tenba.com.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12