CSI dystrybutorem marek Tenba i Induro

CSI dystrybutorem marek Tenba i Induro
Krakowska firma CSI została dystrybutorem statywów, głowic i monopodów marki Induro oraz toreb i plecaków Tenba.

Krakowska firma CSI została dystrybutorem statywów, głowic i monopodów marki Induro oraz toreb i plecaków Tenba. W informacji prasowej czytamy: Induro i Tenba to amerykańskie i renomowane marki zaliczane do grona firm wytwarzających produkty z najwyższej półki, tak zwane premium. Induro wiedzie prym jako producent profesjonalnych statywów, głowic, monopodów najwyższej klasy ciesząc się w USA od kilku lat najlepszą sprzedażą. Tenba to światowy lider posiadający najwięcej patentów wśród firm produkujących torby. Swoje produkty tworzy ze starannie wyselekcjonowanych materiałów dlatego swoim produktom gwarantuje najwyższą jakość. (...) Produkty tych firm już wkrótce pojawią się w najlepszych specjalistycznych sklepach fotograficznych w Polsce.

Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na www.indurogear.com oraz www.tenba.com.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1