Cam Crate - najodporniejsza "torba"

Cam Crate to wyjątkowo wytrzymała "torba" na lustrzankę, a dokladniej mini-skrzynia, którą można nosić ze sobą na ramieniu. Wytrzymuje zgniatanie, wstrząsy i wodę, w której dodatkowo nie tonie.

Odporne skrzynie służą zwykle do bezpiecznego transportu (np. w lukach samolotu) sprzętu fotograficznego. Cam Crate pod względem odporności nie ustępuje dużym kufrom, a dzięki swoim wymiarom, które bardziej odpowiadają zwykłym torbom, może służyć jako podręczna ochrona przenoszonej lustrzanki. "Torba" Cam Crate jest odporna na wstrząsy, zgniatanie i wodę, w której nie tonie. Kuferek powstaje w projekcie {LNK|http://www.kickstarter.com/projects/mgeyster/cam-crate-a-weatherproof-dslr-camera-case?ref=search;KickStarter.com i kosztuje 50 dolarów. Produkcja ruszy, gdy zbierze się wystarczająca liczba chętnych.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8