Manfrotto Pro Light - lekkie torby i plecaki

Manfrotto Pro Light - lekkie torby i plecaki
W ofercie firmy Manfrotto pojawiła się nowa kolekcja toreb dla fotografów i filmowców "Manfrotto Pro Light". To najlżejsze torby w ofercie tej firmy.

Manfrotto Pro Light to duża kolekcja toreb i plecaków dla fotografów i filmowców. W jej skład wchodzą w sumie 33 modele. Wszystkie charakteryzują się niską wagą, osiągniętą dzięki zastosowaniu systemu Camera Protection System - lekkiej pianki chroniącej przenoszony sprzęt. Projektanci położyli też szczególny nacisk na ergonomiczny system nośny i dopasowanie wewnętrznych komów do kształtu sprzętu. Pełny przegląd serii jest dostępny na stronie firmy Manfrotto.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8