Manfrotto MH804-3W

Manfrotto MH804-3W
W ofercie firmy Manfrotto pojawiła się nowa 3-kierunkowa kompaktowa głowica MH804-3W, ze składanymi elementami dźwigni. Nowa głowica cechuje się dobrą ergonomią i lekkością, dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
3-kierunkowa głowica Manfrotto MH804-3W została wykonana z trwałego i lekkiego tworzywa Adapto, co sprawia, że waży ona zaledwie 0,5 kg. W konstrukcji głowicy zastosowano nowy system zsuwanych dźwigni z ergonomicznymi, gumowymi uchwytami, dzięki czemu całość jest dużo bardziej kompaktowa. Dodatkowo głowica wyposażona jest w sprężynę balansującą, która odpowiednio reguluje przechył przedni aparatu przy zamontowaniu na głowicy dłuższego lub cięższego obiektywu. W budowie zastosowano także dobrze spasowany niski profil mocowania płytki 200PL w głowicy.

Nowa głowica Manfrotto dostępna będzie w sprzedaży w cenie 310 zł. Więcej informacji znajdziecie na stronie manfrotto.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12