Manfrotto Lumie - sprytne, kompaktowe lampy LED

Manfrotto Lumie - sprytne, kompaktowe lampy LED
Manfrotto poszerzyło swoją ofertę o trzy nowe, kompaktowe lampy LED. Lampy Lumie Play, Art i Muse posiadają regulację jasności i umożliwiają założenie różnokolorowych filtrów.
Lampy z serii Manfrotto Lumie zostały zaprojektowane z myślą o hobbystach i entuzjastach fotografii, którym zależy na osiągnięciu profesjonalnych efektów za rozsądną cenę. Nowe, kompaktowe lampy Manfrotto wyposażono w bardzo jasne diody SMT z możliwością 3 i 4-stopniowej regulacji jasności, a także w możliwość założenia całej gamy filtrów zmieniających kolorystykę światła. Dzięki lampom z serii Lumie będziemy w stanie za niewielkie pieniądze stworzyć całkiem profesjonalny zestaw do oświetlania niewielkich obiektów. Lampy sprawdzą się w fotografii produktowej, portretowej i przypadną do gustu wszelkiej maści blogerom chcącym poprawić jakość swoich zdjęć.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Seria lamp Manfrotto Lumie składa się z 3 modeli różniących się wielkością i ilością diod, co przekłada się na siłę światła. Podstawowy model Lumie Play charakteryzuje się natężeniem światła rzędu 220 lx i pozwoli na maksymalnie 250 minut ciągłej pracy. Model Lumie Art wyposażony w pięć diod oferuje natężenie światła 440 lx, natomiast najbardziej zaawansowana lampa z serii, Lumie Muse oferuje 550 lx, 4-stopniowy zakres regulacji jasności i do 5 godzin ciągłej pracy.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)
Urządzenia ładowane są za pomocą portu microUSB, a za pomocą opcjonalnej głowicy będziemy mogli je zamontować na statywach i aparatach. Lampy trafią do sprzedaży 23 marca 2015 roku, a zapłacimy za nie 145 zł (Lumie Play + 2 filtry), 245 zł (Lumie Art + 3 filtry) i 349 zł (Lumie Muse + 3 filtry). Dodatkowe zestawy filtrów możemy kupić w cenie 45 zł, natomiast za głowicę do montażu na aparacie zapłacimy 39 zł.

Więcej informacji o nowych lampach znajdziemy na stronie manfrotto.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
3
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0