Manfrotto New Africa Medium Backpack

Manfrotto New Africa Medium Backpack
W charakterystycznej serii toreb i plecaków Manfrotto New Africa pojawiły się ostatnio nowe modele. Wśród nich między innymi średniej wielkości plecak mieszczący lustrzankę, akcesoria i 15-calowy laptop.
Manfrotto New Africa Medium Backpack
Seria toreb i plecaków Manfrotto New Africa powstała we współpracy z magazynem National Geographic. Ostatnio pojawiły się w niej nowe modele. Widoczny na zdjęciu plecak Manfrotto New Africa Medium Backpack mieści lustrzankę z dodakowymi obiektywami, 15-calowy laptop, a z jego boku można dodatkowo przytroczyć statyw. Wymiary zewnętrzne to 43 x 27,5 x 14 cm, a wewnętrzne to 23 x 24,5 x 12 cm. Waga plecaka to 1,35 kilograma.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8