National Geographic

Wszystkie artykuły z tagiem: "National Geographic" w serwisie fotopolis.pl:
National Geographic Travel Photographer of the Year 2019 już czeka na Wasze zgłoszenia
Wystartował jeden z najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. W tym roku zdjęcia będą rywalizować ze sobą w 3 kategoriach: natura, miasta, ludzie. Prace można nadsyłać do 3 maja.
28 Mar 2019
Michał Chrzanowski
0
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
7 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Ruszył Wyjątkowy Konkurs Fotograficzny National Geographic. Do wygrania aparaty, kamery sportowe i publikacja w kalendarzu
Właśnie ruszyła 8. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez National Geographic i Cyfrowy Polsat. Na uczestników czekają cztery kategorie i wiele ciekawych nagród. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września 2018 roku.
21 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Majestat oceanu, zdjęcia z powietrza i nieziemskie scenerie - wyniki National Geographic Travel Photographer of the Year 2018
Jury jednego z największych konkursów fotografii podróżniczej zaprezentowało jego tegorocznych laureatów. Zobaczcie galerię zwycięskich prac z ostatniej odsłony National Geographic Travel Photographer of the Year.
29 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
National Geographic Nature Photographer of the Year 2017 - zobaczcie zwycięskie zdjęcia
Wydarzenia organizowane przez National Geographic zawsze gwarantują nam solidną dawkę niezwykłych zdjęć przyrodniczych. Nie inaczej jest i tym razem. Właśnie poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji National Geographic Nature Photographer of the Year.
14 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
National Geographic Photo Ark - największa wystawa zagrożonych gatunków już niebawem na PGE Narodowym w Warszawie
Joel Sartore od ponad 10 lat realizuje monumentalny projekt Photo Ark, w ramach którego sfotografował ponad 7 tys. gatunków zwierząt. Fotografie już od wtorku, 24 października będzie można oglądać na wystawie w Warszawie.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Niezwykły spektakl sił natury wygrywa w National Geographic Travel Photographer of the Year 2017. Zobaczcie galerię finałową.
National Geographic Travel Photographer of the Year to jeden z niewielu konkursów, z którego zdjęcia naprawdę potrafią zaprzeć dech w piersiach. Oto tegoroczna galeria zwycięskich prac.
2 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Naucz się operować światłem jak fotografowie National Geographic
Publikacje National Geographic to gwarancja świetnych fotografii i przykład perfekcyjnego operowania światłem, zarówno tym błyskowym jak i zastanym. Fotograf Bob Holmes opowiada o kulisach pracy i zdradza swoje sposoby na ciekawe oświetlenie portretu.
8 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
National Geographic Nature Photographer of the Year 2016 - zobaczcie zwycięskie zdjęcia
Raptem kilka dni temu NG opublikowało zestawienie najlepszych zdjęć 2016 roku, a teraz poznaliśmy zwycięzców prestiżowego konkursu Nature Photographer of the Year. Zobaczcie najlepsze fotografie.
12 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Oto najlepsze zdjęcia 2016 roku wybrane przez National Geographic
Zdjęcia to samo serce artykułów National Geographic. Fotoedytorzy magazynu jak co roku przejrzeli setki tysięcy z nich i wybrali te, które intrygują, uczą oraz inspirują. Zobaczcie 51 najlepszych fotografii Nat Geo, które wpłynęły na świat w 2016 roku.
8 Gru 2016
Michał Chrzanowski
2