Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Najpopularniejsze zdjęcia 2015 roku z serwisu Your Shot National Geographic

Redakcja National Geographic wybrała 20 najbardziej popularnych zdjęć zamieszczonych w powiązanym z tytułem serwisie fotograficznym Your Shot. Zobaczcie galerię niezwykłych fotografii, które w tym roku cieszyły się największym odzewem wśród społeczności serwisu.

0

Autor: Maciej Luśtyk

28 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

Your Shot to platforma fotograficzna National Geographic, pozwalająca na pokazanie i poddanie swoich zdjęć profesjonalnej ocenie, a także wzięcie udziału w licznych “zadaniach” fotograficznych, z których najlepsze zdjęcia mają szansę trafić na łamy fizycznego, bądź internetowego wydania magazynu. Oprócz tego, twórcy serwisu, spośród nadesłanych przez użytkowników zdjęć, codziennie wybierają jedno, ich zdaniem najlepsze. To właśnie spośród “zdjęć dnia” redakcjia National Geographic wybrała najpopularniejsze zdjęcia dobiegającego końca 2015 roku.

Zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Kryterium wyboru zdjęć była ilość “lajków”, udostępnień i komentarzy pod poszczególnymi zdjęciami. Jak nietrudno się domyśleć, na większości fotografii znajdziemy atrakcyjnie uchwycone zwierzęta, ale do ostatecznego wyboru załapało się także kilka ciekawych krajobrazów. Wśród wyróżnionych prac, znalazło się także zdjęcie Polaka, Cezarego Wyszyńskiego. Gratulujemy.

Więcej informacji i historie stojące za poszczególnymi zdjęciami znajdziecie na stronie nationalgeographic.com.

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Aktualne problemy świata - znamy projekty finalistów Open Call Fotofestiwal 2021
Aktualne problemy świata - znamy projekty finalistów Open Call Fotofestiwal 2021
Program Otwarty Fotofestiwalu pozwala na przegląd aktualnych zjawisk w fotografii i na przyjrzenie się tematom, które interesują twórców. Oto 6 finalistów, których...
1
0
Oto najlepsze zdjęcia uliczne minionego roku - wyniki 10. Leica Street Photo
Oto najlepsze zdjęcia uliczne minionego roku - wyniki 10. Leica Street Photo
Ponad 2500 zgłoszeń i 10 tys. zdjęć z całego świata. Poznaliśmy wyniki pierwszej międzynarodowej edycji konkursu fotografii ulicznej, organizowanego przez Leica...
267
7
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Warszawa lat 50. i 60. - wnuczka odkrywa niepublikowane zdjęcia babci
Zdjęcia Krystyny Gnass ukazują Warszawę lat 50. i 60. Prawdopodobnie nigdy nie opuściłyby domowej szafy, gdyby nie wnuczka.
87
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)