Najpiękniejsze zgłoszenia z konkursu National Geographic Photo Contest 2015

Niedawno dobiegł końca nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu National Geographic Photo Contest 2015. Wyniki poznamy w styczniu, a już teraz zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć wybranej z najlepszych zgłoszeń nadesłanych przez uczestników.
0

Autor: Maciej Luśtyk

26 Listopad 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

Przez 11 tygodni trwania międzynarodowego konkursu National Geographic Photo Contest 2015 uczestnicy z całego świata nadesłali kilka tysięcy wyjątkowych zdjęć. Patrząc po tegorocznych zgłoszeniach wiemy, że jurorzy nie będą mieli łatwego wyboru. W tym roku zdjęcia rywalizują ze sobą w trzech kategoriach: Ludzie, Miejsca i Natura. Zdobywca nagrody Grand Prix, oprócz ogólnoświatowej rozpoznawalności wygra $10 000 i otrzyma możliwość odwiedzenia głównej siedziby National Geographic. Zdobywcy pierwszego miejsca w każdej z kategorii otrzymają z kolei nagrody pieniężne w wysokości $2 500.

Zobacz wszystkie zdjęcia (26)

Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku stycznia, a już teraz oferujemy wam przegląd zdjęć wybranych z najciekawszych zgłoszeń nadesłanych do plebiscytu. Poziom prac jest naprawdę wysoki. Miejmy nadzieję, że końcowy werdykt obejmie także fotografów z Polski.

Więcej wyróżnionych zgłoszeń możecie zobaczyć na stronie nationalgeographic.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Makro do kwadratu. Zobacz zachwycający świat fotografii mikroskopowej na zdjęciach zwycięzców Nikon’s Small World 2020
Makro do kwadratu. Zobacz zachwycający świat fotografii mikroskopowej na zdjęciach zwycięzców...
Konkurs Nikon’s Small World już od ponad 40 lat nagradza najlepsze zdjęcia ukazujące świat niedostrzegalny gołym. Zobaczcie najlepsze fotografie mikroskopowe tego...
8
0
Wildlife Photographer of the Year 2020 - poznaliśmy wyniki najważniejszego konkursu przyrodniczego na świecie
Wildlife Photographer of the Year 2020 - poznaliśmy wyniki najważniejszego konkursu przyrodniczego...
W Londynie przyznano najbardziej prestiżowe nagrody świata fotografii przyrodniczej. Zobaczcie galerię zwycięskich prac.
8
0
„Nowhere to Go but Everywhere” - intymny portret codzienności rodziny żyjącej w żółtym autobusie
„Nowhere to Go but Everywhere” - intymny portret codzienności rodziny żyjącej w żółtym autobusie
Fotograf Dotan Saguy spotkał ich w dniu, w którym przybyli do Los Angeles w odrestaurowanym żółtym autobusie szkolnym, służącym im za dom. Rodzina Reis to mormoni z Brazylii - mama, tata i trójka...
11
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)