Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015

Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015
World in Photo to platforma i magazyn internetowy, które pozwalają fotografom z całego świata zaprezentować i wypromować swoje prace. W tym roku odbyła się pierwsza edycja organizowanego przez magazyn konkursu fotograficznego. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia, które stanęły na podium.
Konkurs organizowany przez World In Photo Magazine, dzięki dużej obecności organizatora w media społecznościowych, pozwala fotografom na zaprezentowanie swoich prac szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo wszystkie prace finalistów zostają pokazane potencjalnym zainteresowanym z branży fotograficznej i kreatywnej. Co więcej zgłoszenia są płatne, co pozwala utrzymać możliwie wysoki poziom nadesłanych zdjęć. W pierwszej edycji zdjęcia rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach: Portret, Natura i Krajobraz, Ulica i Architektura oraz Sztuka i Moda.
fot. Goran Jovic,
Główną nagrodę otrzymało zdjęcie chorwackiego fotografa, Gorana Jovica, przedstawiające członków afrykańskiego plemienia, wypatrujących zwierzyny o zachodzie słońca. Oprócz tytułu Grand Prix, fotograf otrzymał także nagrodę pieniężną w wysokości $1000.
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)
Srebrny medal otrzymały 3 kolejne zdjęcia, które wygrały w poszczególnych kategoriach, a brązowe odznaczenie i specjalny certyfikat został przyznany wszystkim fotografom, których prace zakwalifikowały się do konkursu. W naszej galerii zebraliśmy najciekawsze z nich.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod adresem worldinphoto.net.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Aparaty Fujifilm X-T3 i X-T30 do wygrania w konkursie Grand Press Photo
22 Mar 2019
Fujifilm zostało mecenasem największego w Polsce konkursu fotografii prasowej. Z tej okazji na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają najnowsze aparaty producenta.
0
Art Bibuła - festiwal zinów i photobooków już pod koniec marca w Katowicach
22 Mar 2019
Ponad dwudziestu artystów, osiem spotkań, dwa warsztaty i jedna debata, a do tego setki niezależnych publikacji, których nie zobaczymy w komercyjnym obiegu. Tak zapowiada się pierwszy śląski festiwal zinów, photobooków i małych wydawnictw, który odbędzie się w katowickim Rondzie Sztuki w ostatni weekend marca.
0
Grand Press Photo 2019 czeka na zgłoszenia
22 Mar 2019
Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można zgłaszać zdjęcia, reportaże, projekty dokumentalne i książki fotograficzne do Grand Press Photo 2019. Termin składania prac upływa 3 kwietnia o północy.
0
Wesprzyj dodruk książki „Przedmiot rzeczywisty i jego obraz” Witolda Dederki
21 Mar 2019
Podręczniki Witolda Dederki uznawane są za najlepsze polskie książki podejmujące temat sztuki fotograficznej. Niestety nakład niektórych tytułów od dawna jest już wyczerpany. Wydawca właśnie ruszył z kampanią której celem jest dodruk pierwszej części trylogii.
0