Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015

Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015
World in Photo to platforma i magazyn internetowy, które pozwalają fotografom z całego świata zaprezentować i wypromować swoje prace. W tym roku odbyła się pierwsza edycja organizowanego przez magazyn konkursu fotograficznego. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia, które stanęły na podium.
Konkurs organizowany przez World In Photo Magazine, dzięki dużej obecności organizatora w media społecznościowych, pozwala fotografom na zaprezentowanie swoich prac szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo wszystkie prace finalistów zostają pokazane potencjalnym zainteresowanym z branży fotograficznej i kreatywnej. Co więcej zgłoszenia są płatne, co pozwala utrzymać możliwie wysoki poziom nadesłanych zdjęć. W pierwszej edycji zdjęcia rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach: Portret, Natura i Krajobraz, Ulica i Architektura oraz Sztuka i Moda.
fot. Goran Jovic,
Główną nagrodę otrzymało zdjęcie chorwackiego fotografa, Gorana Jovica, przedstawiające członków afrykańskiego plemienia, wypatrujących zwierzyny o zachodzie słońca. Oprócz tytułu Grand Prix, fotograf otrzymał także nagrodę pieniężną w wysokości $1000.
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)
Srebrny medal otrzymały 3 kolejne zdjęcia, które wygrały w poszczególnych kategoriach, a brązowe odznaczenie i specjalny certyfikat został przyznany wszystkim fotografom, których prace zakwalifikowały się do konkursu. W naszej galerii zebraliśmy najciekawsze z nich.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod adresem worldinphoto.net.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości Lowepro na polskim rynku - 6 nowych plecaków i pokrowce na akcesoria
14 Gru 2018
Lowepro wprowadza na rynek nowe generacje lubianych plecaków ProTactic i Whistler. Ponadto nowe modele Freeline i Powder, a także etui na filtry i karty.
0
Konsola Loupedeck+ teraz także ze wsparciem dla Photoshopa. Pobierz najnowsze oprogramowanie
14 Gru 2018
Producent konsoli Loupedeck udostępnił aktualizację oprogramowania, która pozwala na korzystanie z funkcji urządzenia także w programie Photoshop.
0
Warsztaty Creative Masterclass - zapisy tylko do poniedziałku
14 Gru 2018
Creative Masterclass to wyjątkowe warsztaty oświetleniowe, prowadzone przez Emila Bilińskiego i Piotra Wernera. 19 grudnia w Krakowie zaprezentują swój system pracy i pokażą jak efektywnie pracować z oświetleniem na planie zdjęciowym.
0
Na święta w komplecie: kup wybrane modele Sony w atrakcyjnych fotograficznych zestawach
14 Gru 2018
Firma Fotojoker przygotowała specjalną ofertę na aparaty Sony z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Tylko w tym okresie dostępne będą różne zestawy fotograficzne w promocyjnych cenach, np. A7 II, A7R III czy A6300 w pakiecie z kartą pamięci oraz dodatkową gwarancją. Co więcej, wybrane modele Sony objęte są trwającymi nadal dodatkowymi promocjami, które łączą się ze sobą!
0