Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015

Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015
World in Photo to platforma i magazyn internetowy, które pozwalają fotografom z całego świata zaprezentować i wypromować swoje prace. W tym roku odbyła się pierwsza edycja organizowanego przez magazyn konkursu fotograficznego. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia, które stanęły na podium.
Konkurs organizowany przez World In Photo Magazine, dzięki dużej obecności organizatora w media społecznościowych, pozwala fotografom na zaprezentowanie swoich prac szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo wszystkie prace finalistów zostają pokazane potencjalnym zainteresowanym z branży fotograficznej i kreatywnej. Co więcej zgłoszenia są płatne, co pozwala utrzymać możliwie wysoki poziom nadesłanych zdjęć. W pierwszej edycji zdjęcia rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach: Portret, Natura i Krajobraz, Ulica i Architektura oraz Sztuka i Moda.
fot. Goran Jovic,
Główną nagrodę otrzymało zdjęcie chorwackiego fotografa, Gorana Jovica, przedstawiające członków afrykańskiego plemienia, wypatrujących zwierzyny o zachodzie słońca. Oprócz tytułu Grand Prix, fotograf otrzymał także nagrodę pieniężną w wysokości $1000.
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)
Srebrny medal otrzymały 3 kolejne zdjęcia, które wygrały w poszczególnych kategoriach, a brązowe odznaczenie i specjalny certyfikat został przyznany wszystkim fotografom, których prace zakwalifikowały się do konkursu. W naszej galerii zebraliśmy najciekawsze z nich.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod adresem worldinphoto.net.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej z Arcadiusem Mauritzem
20 Lip 2018
Firma Quadralite, przy współpracy ze sklepem Foto-tip.pl, zapraszają na bezpłatne warsztaty fotografii sensualnej, które poprowadzi polski fotograf portretowy, Arcadius Mauritz.
0
Zostań bohaterem zdjęć Maćka Nabradlika
20 Lip 2018
Rozpoczął się nabór do trzeciej sesji w ramach projektu „Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z... vol. 2“. Tym razem możesz stanąć przed obiektywem Maćka Nabradlika. Zgłoszenia są przyjmowane do 4 sierpnia.
0
Fujifilm Fujinon XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR - ultraszerokokątny zoom dla wymagających
20 Lip 2018
Ekwiwalent ogniskowych 12-24 mm i stała przysłona f/2.8, uszczelniona magnezowa konstrukcja i układ optyczny zapewniający nieprzeciętną jakość obrazu - to najważniejsze cechy zaprezentowanego dziś Fujinona XF 8-16 mm f/2.8 R LM WR
0
Fujifilm Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - pierwsze profesjonalne super-telefoto w systemie Fujifilm X
20 Lip 2018
Fotografowie sportu i dzikiej przyrody mogą mieć spore powody do radości. Fujifilm właśnie zaprezentowało Fujinon XF 200 mm f/2 R LM OIS WR - profesjonalne super-telefoto, które wraz z dedykowanym konwerterem da nam ekwiwalent ogniskowej 427 mm.
1