Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015

Piękne oblicze świata na zdjęciach finalistów World In Photo 2015
World in Photo to platforma i magazyn internetowy, które pozwalają fotografom z całego świata zaprezentować i wypromować swoje prace. W tym roku odbyła się pierwsza edycja organizowanego przez magazyn konkursu fotograficznego. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia, które stanęły na podium.
Konkurs organizowany przez World In Photo Magazine, dzięki dużej obecności organizatora w media społecznościowych, pozwala fotografom na zaprezentowanie swoich prac szerokiemu gronu odbiorców. Dodatkowo wszystkie prace finalistów zostają pokazane potencjalnym zainteresowanym z branży fotograficznej i kreatywnej. Co więcej zgłoszenia są płatne, co pozwala utrzymać możliwie wysoki poziom nadesłanych zdjęć. W pierwszej edycji zdjęcia rywalizowały ze sobą w czterech kategoriach: Portret, Natura i Krajobraz, Ulica i Architektura oraz Sztuka i Moda.
fot. Goran Jovic,
Główną nagrodę otrzymało zdjęcie chorwackiego fotografa, Gorana Jovica, przedstawiające członków afrykańskiego plemienia, wypatrujących zwierzyny o zachodzie słońca. Oprócz tytułu Grand Prix, fotograf otrzymał także nagrodę pieniężną w wysokości $1000.
Zobacz wszystkie zdjęcia (20)
Srebrny medal otrzymały 3 kolejne zdjęcia, które wygrały w poszczególnych kategoriach, a brązowe odznaczenie i specjalny certyfikat został przyznany wszystkim fotografom, których prace zakwalifikowały się do konkursu. W naszej galerii zebraliśmy najciekawsze z nich.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie pod adresem worldinphoto.net.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ PD2700U - niedrogi 27-calowy monitor 4K HDR ze 100-procentowym pokryciem sRGB
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 BenQ zaprezentował nowy monitor, który spełnić ma oczekiwania grafików, projektantów i fotografów. Otrzymujemy m.in. ekran 4K HDR, 100-procentowe pokrycie gamutów sRGB i Rec. 709 i specjalny tryb Darkroom, który dostosowuje jasność i kontrast tak, by ułatwić prace przy precyzyjnej obróbce zdjęć.
0
Ricoh GR III - nowa matryca, stabilizacja, szybki AF i dotykowy ekran. Premiera w 2019 roku
25 Wrz 2018
#Photokina 2018 Ricoh zapowiedział dziś długo oczekiwaną aktualizację dla kultowej w niektórych kręgach serii GR. Trzecia generacja kompaktu APS-C wyposażona została m.in. w 24-milionową matrycę z systemem stabilizacji i pikselami detekcji fazy.
0
CineStill °Cs TCS-1000 wymiesza chemię i zapewni jej odpowiednią temperaturę podczas wywoływania filmów
24 Wrz 2018
Wywoływanie filmów w domu to duża oszczędność i możliwość wpływu na to, jak będzie prezentował się negatyw. Problemem może być utrzymanie odpowiedniej temperatury odczynników. Z odsieczą przychodzi nowe urządzenie firmy CineStill.
0
Venus Optics pokaże na Photokinie 12 nowych szkieł Laowa - od rybiego oka, przez szerokokątny zoom aż po obiektywy filmowe
24 Wrz 2018
Venus Optics w krótkim czasie wybił się na jednego z najprężniej działających producentów manualnej optyki. Na targach Photokina zobaczymy aż 7 nowych pozycji i 5 kolejnych wariantów znanych konstrukcji, w tym modele przeznaczone dla filmowców.
0