Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia

Do wzięcia udziału w Travel Photographer of the Year pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego też, aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych uczestników, organizator konkursu, którym jest National Geographic, zaprezentował najlepsze spośród dotychczas nadesłanych zgłoszeń. Koniecznie zobaczcie galerię - robi wrażenie.

0
Michał Chrzanowski
25 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Travel Photographer of the Year to jeden z większych i bardziej prestiżowych konkursów, który każdego roku elektryzuje szerokie grono fotografów i podróżników. Od wielu lat ukazuje piękno najdalszych zakątków naszej planety i dostarcza nam zapierających dech w piersiach zdjęć podróżniczych i dzikiej natury.

Tegoroczna odsłona konkursu wkroczyła właśnie na ostatnią prostą. Jeszcze do najbliższego piątku (do 29 maja 2016 roku) można zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: Natura, Miasta i Ludzie. Koszt uczestnictwa wynosi $15 za każde nadesłane zdjęcie.

Poniżej możecie zobaczyć galerię najciekawszych dotychczas nadesłanych fotografii.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Na zwycięzcę, oprócz tytułu Fotografa Podróżniczego Roku czeka także 7-dniowe fotograficzne safari w Churchill Seal River Heritage Lodge nad Zatoką Hudsona, w Kanadzie. Oprócz tego, laureaci poszczególnych kategorii otrzymają aparaty Sony A6300 oraz książki, filmy i magazyny ufundowane przez organizatora.

Organizatorem Travel Photographer of the Year jest National Geographic. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem travel.nationalgeographic.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019. Polacy wśród wyróżnionych
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019....
Dobiegła końca kolejna, 11. już edycja Insight Investment Astronomy Photographer of the Year - największego konkursu poświęconego astrofografii. Zwycięskie prace jak...
28
1
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Piękna, bezlitosna i zagrożona - tak prezentuje się przyroda na zdjęciach wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii natury na świecie. Zobaczcie...
226
2
Czy ludzie dotarli na księżyc? Zobacz, co sądzą o tym finaliści konkursu 6x7 Award 2019
Czy ludzie dotarli na księżyc? Zobacz, co sądzą o tym finaliści konkursu 6x7 Award 2019
50. rocznicę lądowania na Księżycu Leica 6x7 Gallery Warszawa wspólnie z łódzką filmówką uczciła osobliwym konkursem, którego celem była kreatywna interpretacja misji...
35
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)