Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia

Do wzięcia udziału w Travel Photographer of the Year pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego też, aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych uczestników, organizator konkursu, którym jest National Geographic, zaprezentował najlepsze spośród dotychczas nadesłanych zgłoszeń. Koniecznie zobaczcie galerię - robi wrażenie.

0

Autor: Michał Chrzanowski

25 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Travel Photographer of the Year to jeden z większych i bardziej prestiżowych konkursów, który każdego roku elektryzuje szerokie grono fotografów i podróżników. Od wielu lat ukazuje piękno najdalszych zakątków naszej planety i dostarcza nam zapierających dech w piersiach zdjęć podróżniczych i dzikiej natury.

Tegoroczna odsłona konkursu wkroczyła właśnie na ostatnią prostą. Jeszcze do najbliższego piątku (do 29 maja 2016 roku) można zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: Natura, Miasta i Ludzie. Koszt uczestnictwa wynosi $15 za każde nadesłane zdjęcie.

Poniżej możecie zobaczyć galerię najciekawszych dotychczas nadesłanych fotografii.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Na zwycięzcę, oprócz tytułu Fotografa Podróżniczego Roku czeka także 7-dniowe fotograficzne safari w Churchill Seal River Heritage Lodge nad Zatoką Hudsona, w Kanadzie. Oprócz tego, laureaci poszczególnych kategorii otrzymają aparaty Sony A6300 oraz książki, filmy i magazyny ufundowane przez organizatora.

Organizatorem Travel Photographer of the Year jest National Geographic. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem travel.nationalgeographic.com.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
ND Awards 2020 - Polacy na podium
ND Awards 2020 - Polacy na podium
Za nami kolejna edycja konkursu Neutral Density Photography Awards. Główną nagrodę zdobywa Natalie Lennard ze swoją naturalistyczną serią dotyczącą macierzyństwa. Na...
112
1
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat  - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Leżały w szufladzie kilkadziesiąt lat - powojenna Polska na zdjęciach Wojciecha Tuszko
Swoją pierwszą wystawę miał w wieku… 94 lat. Kuratorem był wnuk, z pomocą którego w tym roku Wojciech Tuszko wydał swój pierwszy album.
621
2
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
International Landscape Photographer of the Year 2020 - najlepsze zdjęcia krajobrazowe roku
Oto najlepsze fotografie krajobrazu z tegorocznej odsłony konkursu ILPOTY. Wśród wyróżnionych znalazł się także Polak, Marek Biegalski.
18
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)