Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia

Do wzięcia udziału w Travel Photographer of the Year pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego też, aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych uczestników, organizator konkursu, którym jest National Geographic, zaprezentował najlepsze spośród dotychczas nadesłanych zgłoszeń. Koniecznie zobaczcie galerię - robi wrażenie.

Autor: Michał Chrzanowski

25 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Travel Photographer of the Year to jeden z większych i bardziej prestiżowych konkursów, który każdego roku elektryzuje szerokie grono fotografów i podróżników. Od wielu lat ukazuje piękno najdalszych zakątków naszej planety i dostarcza nam zapierających dech w piersiach zdjęć podróżniczych i dzikiej natury.

Tegoroczna odsłona konkursu wkroczyła właśnie na ostatnią prostą. Jeszcze do najbliższego piątku (do 29 maja 2016 roku) można zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: Natura, Miasta i Ludzie. Koszt uczestnictwa wynosi $15 za każde nadesłane zdjęcie.

Poniżej możecie zobaczyć galerię najciekawszych dotychczas nadesłanych fotografii.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Na zwycięzcę, oprócz tytułu Fotografa Podróżniczego Roku czeka także 7-dniowe fotograficzne safari w Churchill Seal River Heritage Lodge nad Zatoką Hudsona, w Kanadzie. Oprócz tego, laureaci poszczególnych kategorii otrzymają aparaty Sony A6300 oraz książki, filmy i magazyny ufundowane przez organizatora.

Organizatorem Travel Photographer of the Year jest National Geographic. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem travel.nationalgeographic.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Nikon’s Small World 2021 - fotografia mikroskopowa kolejny raz zachwyca
Nikon’s Small World 2021 - fotografia mikroskopowa kolejny raz zachwyca
Lubicie fotografię makro? A gdyby tak pójść o krok dalej?. Oto zapierające dech w piersiach zdjęcia, wykonane przez zwycięzców 47. Edycji prestiżowego konkursu...
22
Głośny projekt wraca po 7 latach - "Postrzyżyny" w formie książki fotograficznej
Głośny projekt wraca po 7 latach - "Postrzyżyny" w formie książki fotograficznej
"Postrzyżyny" w nowej odsłonie. Michał Solarski i Tomasz Liboska wydają książkę fotograficzną zwieńczającą głośny projekt, którego pierwszą odsłonę mieliśmy okazję oglądać w 2014 roku. Wesprzyj...
22
Weather Photographer of the Year 2021 - potęga pogody na zdjęciach
Weather Photographer of the Year 2021 - potęga pogody na zdjęciach
Zjawiska pogodowe są często tłem fantastycznych zdjęć. W konkursie Royal Meteorogical Society wysuwane zostają na pierwszy plan. Tegoroczna shortlista konkursu Weather...
31
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)