Travel Photographer of the Year 2016 - zobaczcie najciekawsze zgłoszenia

Do wzięcia udziału w Travel Photographer of the Year pozostało już naprawdę niewiele czasu. Dlatego też, aby jeszcze bardziej zachęcić przyszłych uczestników, organizator konkursu, którym jest National Geographic, zaprezentował najlepsze spośród dotychczas nadesłanych zgłoszeń. Koniecznie zobaczcie galerię - robi wrażenie.

Autor: Michał Chrzanowski

25 Maj 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Travel Photographer of the Year to jeden z większych i bardziej prestiżowych konkursów, który każdego roku elektryzuje szerokie grono fotografów i podróżników. Od wielu lat ukazuje piękno najdalszych zakątków naszej planety i dostarcza nam zapierających dech w piersiach zdjęć podróżniczych i dzikiej natury.

Tegoroczna odsłona konkursu wkroczyła właśnie na ostatnią prostą. Jeszcze do najbliższego piątku (do 29 maja 2016 roku) można zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: Natura, Miasta i Ludzie. Koszt uczestnictwa wynosi $15 za każde nadesłane zdjęcie.

Poniżej możecie zobaczyć galerię najciekawszych dotychczas nadesłanych fotografii.

Zobacz wszystkie zdjęcia (15)

Na zwycięzcę, oprócz tytułu Fotografa Podróżniczego Roku czeka także 7-dniowe fotograficzne safari w Churchill Seal River Heritage Lodge nad Zatoką Hudsona, w Kanadzie. Oprócz tego, laureaci poszczególnych kategorii otrzymają aparaty Sony A6300 oraz książki, filmy i magazyny ufundowane przez organizatora.

Organizatorem Travel Photographer of the Year jest National Geographic. Więcej informacji o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod adresem travel.nationalgeographic.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Dzika natura z przymrużeniem oka - Polak wśród zwycięzców Comedy Wildlife Photography Awards 2023
Dzika natura z przymrużeniem oka - Polak wśród zwycięzców Comedy Wildlife Photography Awards 2023
Za nami kolejna edycja „komediowego” konkursu fotograficznego, poświęconego dzikiej naturze. Wśród głównych zwycięzców Comedy Wildlife Photography Award znalazł się Polak Jacek...
16
Skutki i przyczyny wiejskiej migracji - Adra Pallon o projekcie Demothanasia
Skutki i przyczyny wiejskiej migracji - Adra Pallon o projekcie Demothanasia
Adra Pallon to dokumentalista, który wykorzystując fotografię i multimedia pochyla się nad problemami społecznymi w bliskim mu regionie, Galicji. 
15
100 najważniejszych zdjęć roku według Time
100 najważniejszych zdjęć roku według Time
Jak co roku, magazyn Time wybrał selekcję 100 najważniejszych zdjęć prasowych, podsumowujących wydarzenia ostatnich miesięcy. Zobaczcie najlepsze zdjęcia reportażowe roku 2023.
21
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)