Hama Astana - tanie torby i pokrowce

Firma Hama wprowadziła do sprzedaży serię toreb Hama Astana, które są kierowane do posiadaczy aparatów cyfrowych. Akcesoria charakteryzują się oszczędnym wzornictwem i niską ceną.
Polski przedstawiciel firmy Hama poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży pokrowców i toreb z serii Hama Astana. Nowe produkty z kolekcji Astana zmieszczą kompakty, lustrzanki cyfrowe z obiektywami lub małe kamery. Akcesoria charakteryzuje oszczędny design. Są wykonane w całości z czarnego materiału Polytex 600D z przeszyciami w kolorze pomarańczowym.Ceny toreb Astana przeznaczonych dla kompaktów zaczynają się od 29.90 zł, a mieszczących większe aparaty od 69.90 zł.
Pełna oferta i szczegółowe opisy są dostępne na stronie dystrybutora.

Informacja prasowa:

Ochrona cyfrówki w dobrej cenie

Mały czy duży, każdy aparat cyfrowy potrzebuje odpowiedniej ochrony. Im bardziej zaawansowany sprzęt, tym torba czy futerał także ma więcej funkcji, zbudowany jest z bardziej wytrzymałych materiałów i posiada ciekawsze rozwiązania. W ofercie Hama Polska pojawiły się właśnie nowości z serii Astana - pokrowce i torby do różnego rodzaju aparatów.

Poręczna torba skrywa zazwyczaj ulubiony sprzęt, który chcemy ochronić przez zakurzeniem, zabrudzeniem, uszkodzeniem. Nowości w ofercie Hama Polska są idealne dla osób, które preferują stonowane kolory i nie chcą, aby ich aparat rzucał się w oczy - produkty Astana wyróżniają się minimalizmem, mają jednolity czarny kolor, są wykonane bez skomplikowanych dodatków, z użyciem sprawdzonego materiału Polytex (600D).

- Ta wrodzona "skromność" to niewątpliwa zaleta toreb Astana, bo dzięki niej pasują właściwie na każdą okazję, podczas której zabieramy ze sobą sprzęt foto - mówi Maciej Kramer z Hama Polska.

Najnowsza kolekcja Astana to produkty dedykowane od wszystkich typów aparatów. Producent przygotował kilka modeli toreb do małych kompaktów - w tym najprostszym jest jedna pojemna przegroda na sprzęt, wyściełana miękkim materiałem, natomiast w wyższym modelu znajdziemy także dodatkową kieszonkę zapinaną na zamek oraz odpinany pasek na ramię. Jeśli dysponujemy bardziej zaawansowanym aparatem z dodatkowymi filtrami, obiektywami czy lampą to przyda nam się torba Astana 130, większa i bardziej pojemna, z zapinaną kieszenią główną, dwiema bocznymi z siateczki i dodatkową kieszonką na zamek błyskawiczny.

- Takie torby jak Astana 130 czy Astana 100 mogą również posłużyć do przechowywania małej kamery cyfrowej wraz z osprzętem - poleca Maciej Kramer.

Posiadacze cyfrowych lustrzanek i zaawansowanych kompaktów z rozbudowaną optyką znajdą w ofercie Hama także torby dedykowane stricte ich modelom. Zmieści się w nich korpus wraz z obiektywem, dodatkowe filtry czy baterie. Torby 110 Colt czy 130 Colt charakteryzują się smukłą sylwetką oraz wygodnym dostępem do komory głównej. Ceny toreb Astana do kompaktowych cyfrówek zaczynają się już od 29,90 zł, a modeli dedykowanych do większych aparatów od 69,90 zł.

Modele toreb ASTANA z oferty Hama Polska:
Astana 130 Colt ( nr.kat. 001157200000 ) - cena 79,90 zł
Astana 130 ( nr.kat. 001157160000 ) - cena 89,90 zł
Astana 60L ( nr.kat. 001157120000 ) - cena 29,90 zł
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0