Manfrotto Street - nowa kolekcja toreb miejskich

Manfrotto Street - nowa kolekcja toreb miejskich
Firma Manfrotto zaprezentowała swoją najnowszą serię toreb miejskich. Kolekcja o nazwie Street jest kierowana do entuzjastów i hobbystów fotografii. Linia składa się z czterech modeli, których design jest inspirowany urbanistycznym krajobrazem.
Wczoraj informowaliśmy o nowej serii Manfrotto Rainforest sygnowanej przez National Geographic. Dziś producent zaprezentował zupełnie nową kolekcję przeznaczoną dla osób, które większość czasu spędzają nie w lasach deszczowych, lecz w miejskiej dżungli. Linia o nazwie Street składa się z czterech modeli: jednego plecaka, dwóch toreb oraz pokrowca. Każdy z nich posiada unikalny system ochrony Manfrotto Protection System, który ma zapewniać bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu fotograficznego.

Model Street Medium Backpack to plecak fotograficzny przeznaczony do codziennego użytku. Został wyposażony w wyjmowany insert, który można dowolnie regulować poprzez ruchome przegródki. Do wnętrza zmieścimy profesjonalną lustrzankę z zamocowanym standardowym zoomem, dwa obiektywy oraz wszelkie niezbędne akcesoria fotograficzne. Ponadto, plecak posiada specjalnie wydzielone miejsce, do którego zmieścimy 15 calowy laptop. W środku znajdziemy także dodatkowe zapinane na zamek kieszenie, które zostały zaprojektowane z myślą o drobnych akcesoriach typu baterie czy karty SD. Konstrukcja plecaka jest uszczelniona, a naramienniki można w łatwy sposób regulować.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Z kolei torba miejska Street Messenger została wyposażona w kieszeń na 13-calowego laptopa. Podobnie jak plecak posiada wyjmowany wkład z odpinanymi przegródkami. Po jego wyciągnięciu model Street Messenger może służyć, jako zwykła torba z przeznaczeniem do codziennego użytku. Do jej wnętrza spakujemy lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dodatkowe szkło oraz - dzięki zapinanym kieszeniom - drobne akcesoria i przedmioty osobiste.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Producent zaprezentował również małą torbę na ramię. Została ona zaprojektowana z myślą o przenoszeniu średniej wielkości lustrzanki z podpiętym obiektywem oraz dodatkowym szkłem. Ponadto, posiada regulowany i odpinany pasek na ramię, specjalny uchwyt oraz klapę umożliwiającą szybki dostęp do skrywanego sprzętu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Natomiast model Street Holster to średniej wielkości kabura do wnętrza, której załadujemy małą lustrzankę z zoomem oraz drobne akcesoria. Podobnie jak torba na ramię, pokrowiec posiada regulowany i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt przeznaczony do wygodnego transportu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Nowa kolekcja Street jest już dostępna w sprzedaży. Za plecak zapłacimy około 110 funtów. Z kolei torba Messenger kosztuje 80 funtów, zaś cena torby na ramię wynosi 35 funtów. Najtańsza okazała się kabura, którą możemy otrzymać za około 30 funtów. Więcej informacji o nowej linii możecie dowiedzieć się na stronie www.manfrotto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4