Manfrotto Street - nowa kolekcja toreb miejskich

Manfrotto Street - nowa kolekcja toreb miejskich
Firma Manfrotto zaprezentowała swoją najnowszą serię toreb miejskich. Kolekcja o nazwie Street jest kierowana do entuzjastów i hobbystów fotografii. Linia składa się z czterech modeli, których design jest inspirowany urbanistycznym krajobrazem.
Wczoraj informowaliśmy o nowej serii Manfrotto Rainforest sygnowanej przez National Geographic. Dziś producent zaprezentował zupełnie nową kolekcję przeznaczoną dla osób, które większość czasu spędzają nie w lasach deszczowych, lecz w miejskiej dżungli. Linia o nazwie Street składa się z czterech modeli: jednego plecaka, dwóch toreb oraz pokrowca. Każdy z nich posiada unikalny system ochrony Manfrotto Protection System, który ma zapewniać bezpieczeństwo przenoszonego sprzętu fotograficznego.

Model Street Medium Backpack to plecak fotograficzny przeznaczony do codziennego użytku. Został wyposażony w wyjmowany insert, który można dowolnie regulować poprzez ruchome przegródki. Do wnętrza zmieścimy profesjonalną lustrzankę z zamocowanym standardowym zoomem, dwa obiektywy oraz wszelkie niezbędne akcesoria fotograficzne. Ponadto, plecak posiada specjalnie wydzielone miejsce, do którego zmieścimy 15 calowy laptop. W środku znajdziemy także dodatkowe zapinane na zamek kieszenie, które zostały zaprojektowane z myślą o drobnych akcesoriach typu baterie czy karty SD. Konstrukcja plecaka jest uszczelniona, a naramienniki można w łatwy sposób regulować.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Z kolei torba miejska Street Messenger została wyposażona w kieszeń na 13-calowego laptopa. Podobnie jak plecak posiada wyjmowany wkład z odpinanymi przegródkami. Po jego wyciągnięciu model Street Messenger może służyć, jako zwykła torba z przeznaczeniem do codziennego użytku. Do jej wnętrza spakujemy lustrzankę z zamocowanym obiektywem, dodatkowe szkło oraz - dzięki zapinanym kieszeniom - drobne akcesoria i przedmioty osobiste.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Producent zaprezentował również małą torbę na ramię. Została ona zaprojektowana z myślą o przenoszeniu średniej wielkości lustrzanki z podpiętym obiektywem oraz dodatkowym szkłem. Ponadto, posiada regulowany i odpinany pasek na ramię, specjalny uchwyt oraz klapę umożliwiającą szybki dostęp do skrywanego sprzętu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Natomiast model Street Holster to średniej wielkości kabura do wnętrza, której załadujemy małą lustrzankę z zoomem oraz drobne akcesoria. Podobnie jak torba na ramię, pokrowiec posiada regulowany i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt przeznaczony do wygodnego transportu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
Nowa kolekcja Street jest już dostępna w sprzedaży. Za plecak zapłacimy około 110 funtów. Z kolei torba Messenger kosztuje 80 funtów, zaś cena torby na ramię wynosi 35 funtów. Najtańsza okazała się kabura, którą możemy otrzymać za około 30 funtów. Więcej informacji o nowej linii możecie dowiedzieć się na stronie www.manfrotto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0