Manfrotto D1 Drone - plecak na drona

0
Maciej Luśtyk
3 Listopad 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Manfrotto wzbogaca ofertę o nowy plecak, zaprojektowany dla użytkowników dronów, który otwiera nową linię akcesoriów i pokrowców Manfrotto Aviator Collection. Oprócz drona z pilotem sterowania, w plecaku D1 Drone zmieścimy także lustrzankę, laptopa i statyw.
Drony powoli stają się powszechnym narzędziem pracy fotografów i filmowców. Dla producentów to okazja do zaprezentowania nowych, dedykowanych im akcesoriów. Na początku października informowaliśmy Was o plecaku na drona produkcji Lowepro, a teraz swoją propozycję w tym temacie przedstawiło Manfrotto.
Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Plecak D1 Drone został zaprojektowany z myślą o dronach DJI Phantom, pierwszej, drugiej i trzeciej generacji. Wyposażono go w specjalne przegródki zabiezpieczające urządzenie wraz z pilotem zdalnego sterowania podczas transportu. Oprócz drona, plecak pozwoli nam też wygodnie przetransportować lustrzankę, 17-calowego laptopa oraz statyw. Na wyposażeniu jest także pokrowiec przeciwdeszczowy

Najciekawszą funkcją wydają się być jednak klamry przedniej kieszeni, które umożliwiają transport drona z zamontowanymi wirnikami. Korpus quadrocoptera, wraz z zamontowaną kamerą pozostaną zabezpieczone wewnątrz plecaka, podczas gdy śmigła będą wystawać na zewnątrz. Rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić cenny czas wszędzie tam, gdzie będziemy musieli szybko zmienić miejsce realizacji zdjęć.Na razie nie znamy jeszcze ceny w jakiej plecak będzie oferowany na polskim rynku. Za granicą zapłacimy za niego około 160 funtów, można się więc spodziewać, że cena będzie oscylować w granicach 800-1100 zł. Więcej informacji o plecaku i innych najnowszych produktach Manfrotto znajdziecie na stronie foto7.com.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
25
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
55
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (17)