LowePro ViewPoint i DroneGuard - zaprojektowane z myślą o przygodzie

0
Michał Chrzanowski
7 Październik 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Znany i ceniony producent toreb fotograficznych poszerzył swoją ofertę o dwie nowe serie ViewPoint oraz DroneGuard. Nowe linie kierowane są do fotografów, którzy w swojej pracy korzystają z dronów oraz kamer sportowych.
Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że firma LowePro powiększyła zaawansowaną serię ProTactic o cztery modele toreb fotograficznych. Dziś producent zaprezentował dwie zupełnie nowe serie, które zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Nowa linia LowePro ViewPoint składa się z trzech toreb oraz jednego plecaka. Seria kierowana jest do osób, które w głównej mierze korzystają z kamer sportowych, na przykład GoPro. Do najmniejszego modelu ViewPoint CS 40 uda się zmieścić jedną kamerę oraz różnego rodzaju akcesoria. ViewPoint CS 60 zapewni zabranie ze sobą dwóch kamer typu GoPro oraz niezbędnych akcesoriów. Ponadto, posiada zamykaną kieszeń wraz z dodatkową przegrodą na kable. Z kolei największa torba ViewPoint CS 80 zmieści trzy kamery sportowe oraz znacznie większą liczbę akcesoriów. Dodatkowo została wyposażona w specjalne miejsce, w które możemy schować kable lub dodatkowe baterie. W linii ViewPoint jest również dostępny plecak BP 250 AW, który zapewnia miejsce na trzy kamery typu GoPro, kompaktowy statyw, 15 calowy laptop, 10 calowy tablet, a także dodatkowe akcesoria. Dodatkowo plecak posiada wyjmowany wkład przeznaczony na kamery sportowe.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

Z kolei linia DroneGuard została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, którzy w swojej pracy używają dronów. Seria składa się z dwóch dodatkowo wzmocnionych toreb CS 300 i CS 400. Do pierwszej zmieścimy małego drona typu Parrot Bebob. Druga, znacznie większa, pozwala na zabranie ze sobą na przykład DJI Phantom 3. Obie torby posiadają odpinane naramienniki oraz dodatkowe miejsce na akcesoria - baterie, kable itp.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Ceny toreb LowePro ViewPoint i DroneGuard rozpoczynają się od 22 funtów. Więcej informacji o nowych produktach możecie znaleźć na stronie www.lowepro.co.uk.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
EIZO ColorEdge CS2740 - popularny monitor graficzny w nowej, doskonalszej odsłonie
Na rynku debiutuje nowy monitor EIZO reprezentujący bardziej przystępną cenowo linię CS. Najnowszy ColorEdge CS2740 w żadnym wypadku nie może być jednak nazwany...
5
0
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)