LowePro ViewPoint i DroneGuard - zaprojektowane z myślą o przygodzie

0

Autor: Michał Chrzanowski

7 Październik 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Znany i ceniony producent toreb fotograficznych poszerzył swoją ofertę o dwie nowe serie ViewPoint oraz DroneGuard. Nowe linie kierowane są do fotografów, którzy w swojej pracy korzystają z dronów oraz kamer sportowych.

Niespełna dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że firma LowePro powiększyła zaawansowaną serię ProTactic o cztery modele toreb fotograficznych. Dziś producent zaprezentował dwie zupełnie nowe serie, które zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach.

Nowa linia LowePro ViewPoint składa się z trzech toreb oraz jednego plecaka. Seria kierowana jest do osób, które w głównej mierze korzystają z kamer sportowych, na przykład GoPro. Do najmniejszego modelu ViewPoint CS 40 uda się zmieścić jedną kamerę oraz różnego rodzaju akcesoria. ViewPoint CS 60 zapewni zabranie ze sobą dwóch kamer typu GoPro oraz niezbędnych akcesoriów. Ponadto, posiada zamykaną kieszeń wraz z dodatkową przegrodą na kable. Z kolei największa torba ViewPoint CS 80 zmieści trzy kamery sportowe oraz znacznie większą liczbę akcesoriów. Dodatkowo została wyposażona w specjalne miejsce, w które możemy schować kable lub dodatkowe baterie. W linii ViewPoint jest również dostępny plecak BP 250 AW, który zapewnia miejsce na trzy kamery typu GoPro, kompaktowy statyw, 15 calowy laptop, 10 calowy tablet, a także dodatkowe akcesoria. Dodatkowo plecak posiada wyjmowany wkład przeznaczony na kamery sportowe.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)

Z kolei linia DroneGuard została zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, którzy w swojej pracy używają dronów. Seria składa się z dwóch dodatkowo wzmocnionych toreb CS 300 i CS 400. Do pierwszej zmieścimy małego drona typu Parrot Bebob. Druga, znacznie większa, pozwala na zabranie ze sobą na przykład DJI Phantom 3. Obie torby posiadają odpinane naramienniki oraz dodatkowe miejsce na akcesoria - baterie, kable itp.

Zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Ceny toreb LowePro ViewPoint i DroneGuard rozpoczynają się od 22 funtów. Więcej informacji o nowych produktach możecie znaleźć na stronie www.lowepro.co.uk.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
2
1
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesienna promocja Irix - filtry prostokątnę do 19% taniej i Protector gratis
Jesień to jedna z najlepszych pór na fotografię krajobrazową. W ramach najnowszej promocji Irix, specjalistyczne filtry, które pozwolą wam robić ją lepiej, kupicie ze...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)