Lowepro Whistler - wszechstronne górskie plecaki

0
Maciej Luśtyk
10 Sierpień 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Lowepro zaprezentowało nową linię plecaków Whistler. Zostały one zaprojektowane z myślą o fotografach przyrody i pasjonatach przygód, którzy dużą wagę przywiązują do wygody i bezpieczeństwa w przenoszeniu sprzętu i którzy oprócz aparatu chcą zabrać ze sobą podstawowy osprzęt górski. W skład serii wchodzą 2 modele: BP 350 AW i BP 450 AW

Lowepro BP 350 AW i BP450 AW to całosezonowe techniczne plecaki z przestrzenią na sprzęt fotograficzny i osprzęt górki. Otrzymujemy zabezpieczony klamrami boczny dostęp do sprzętu oraz dużą ilość kieszeni i mocowań. Konstrukcję wykonano z nowoczesnego Nylonu, dzięki czemu jest lekka i odporna na ścierania oraz warunki atmosferyczne. Wnętrze plecaka zostało usztywnione, co pozwoli na zamocowanie ciężkiego sprzętu w postaci nart, kijków i statywów, a organizacja przestrzeni w systemie MaxFit zapewni optymalną ilość miejsca na akcesoria fotograficzne.

Zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Oba modele różnią się nieco gabarytami i pojemnością. Mniejszy z nich, BP 350 AW waży 3 kg, mierzy 29,5 x 30 x 53 cm i pozwoli zmieścić profesjonalną lustrzankę wraz z czterema obiektywami, oraz lampę i dodatkowe akcesoria. Nieco większy model BP 450 AW waży 3,3 kg przy wymiarach 31 x 30 x 57 cm i pozwala na zabranie profesjonalnej lustrzanki, 5 obiektywów, lampy i akcesoriów.

Plecaki są dostępne w sprzedaży w cenach $350 (BP 350 AW) i $390 (BP 450 AW]. Nie znamy jeszcze cen w jakich plecaki będą oferowane na naszym rynku. Więcej informacji znajdziecie na stronie lowepro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Think Tank Retrospective 15L - bezpretensjonalne retro
Think Tank Retrospective 15L - bezpretensjonalne retro
Czy w kwestii plecaków fotograficznych można powiedzieć jeszcze coś nowego? Nowa propozycja Think Tank Retrospective to coś dla osób lubiących klasykę bez zbędnych...
9
0
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (10)