Lowepro Slingshot Edge - nowoczesne, jednoramienne plecaki do miasta

0
Maciej Luśtyk
20 Sierpień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Producent wzbogacił ofertę plecaków fotograficznych o modele Slingshot Edge 150 AW i 250 AW. Zostały one zaprojektowane z myślą o środowisku miejskim, ale sprawdzą się także w dłuższych podróżach. Nowe plecaki oferują dużą wygodę, bezpieczeństwo i szybki dostęp do sprzętu.
W skład serii Lowepro Slinghot Edge wchodzą dwa modele, różniące się wymiarami i pojemnością, oznaczone jako 150 AW i 250 AW. Plecaki zostały zaprojektowane by umożliwić jak największą wygodę użytkowania w dynamicznym środowisku miejskim. Jednoramienne plecaki są wąskie, oferując duży zakres ruchów, wyposażono je w system bocznego dostępu do komory przeznaczonej na sprzęt, liczne zabezpieczenia i pokrowiec przeciwdeszczowy. Dodatkowo oferują przestronną komorę na rzeczy osobiste, w tym tablet i umożliwiają wygodne podpięcie statywu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Obydwa modele różnią się nieco wymiarami i pojemnością. Większy z nich, model 250 AW o wymiarach 26,7 x 15,6 x 48 cm pozwoli na zapakowanie lustrzanki z dwoma obiektywami, lampy, tabletu i rzeczy osobistych. Mniejszy model, 150 AW o wymiarach 24,3 x 14,5 x 38,8 cm został stworzony z myślą o bezlusterkowcach. Pomieści aparat z dwoma obiektywami, mały tablet i rzeczy osobiste. Nie znamy jeszcze cen w jakich oferowane będą produkty na polskim rynku.

Więcej informacji o nowych plecakach znajdziecie na stronie lowepro.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Quadralite V1 - niedroga konkurencja dla okrągłych głowic Profoto
Nowa lampa Quadralite to nie tylko ciekawa i tania alternatywa dla modelu Profoto A1, ale także najlepszy Speedlite w ofercie producenta.
26
1
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
Fujifilm Acros 100 II dostępny w dwóch formatach już pod koniec listopada
W czerwcu usłyszeliśmy o powrocie popularnego materiału Acros w nowej odsłonie. Jego możliwości w formacie 120 i 135 będziemy mogli wypróbować już niebawem.
57
0
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
Nowy 16-calowy Macbook Pro. Czy Apple wreszcie wróciło na właściwe tory?
64 GB RAM-u, do 8 TB przestrzeni dyskowej, świetny ekran i usprawniona klawiatura. Najnowszy Macbook Pro to komputer, którego wreszcie znów będą mogli pokochać...
12
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)