Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Lowepro Slingshot Edge - nowoczesne, jednoramienne plecaki do miasta

0

Autor: Maciej Luśtyk

20 Sierpień 2015
Artykuł na: 6-9 minut
Producent wzbogacił ofertę plecaków fotograficznych o modele Slingshot Edge 150 AW i 250 AW. Zostały one zaprojektowane z myślą o środowisku miejskim, ale sprawdzą się także w dłuższych podróżach. Nowe plecaki oferują dużą wygodę, bezpieczeństwo i szybki dostęp do sprzętu.

W skład serii Lowepro Slinghot Edge wchodzą dwa modele, różniące się wymiarami i pojemnością, oznaczone jako 150 AW i 250 AW. Plecaki zostały zaprojektowane by umożliwić jak największą wygodę użytkowania w dynamicznym środowisku miejskim. Jednoramienne plecaki są wąskie, oferując duży zakres ruchów, wyposażono je w system bocznego dostępu do komory przeznaczonej na sprzęt, liczne zabezpieczenia i pokrowiec przeciwdeszczowy. Dodatkowo oferują przestronną komorę na rzeczy osobiste, w tym tablet i umożliwiają wygodne podpięcie statywu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Obydwa modele różnią się nieco wymiarami i pojemnością. Większy z nich, model 250 AW o wymiarach 26,7 x 15,6 x 48 cm pozwoli na zapakowanie lustrzanki z dwoma obiektywami, lampy, tabletu i rzeczy osobistych. Mniejszy model, 150 AW o wymiarach 24,3 x 14,5 x 38,8 cm został stworzony z myślą o bezlusterkowcach. Pomieści aparat z dwoma obiektywami, mały tablet i rzeczy osobiste. Nie znamy jeszcze cen w jakich oferowane będą produkty na polskim rynku.

Więcej informacji o nowych plecakach znajdziecie na stronie lowepro.com

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (11)