DJI

Wszystkie artykuły z tagiem: "DJI" w serwisie fotopolis.pl:
DJI Storm - podniebne monstrum do zadań specjalnych
Storm to najpotężniejszy i najbardziej zaawansowany dron, jaki kiedykolwiek wyprodukowało DJI. Opracowany z myślą o branży filmowej ma umożliwiać pracę w najtrudniejszych warunkach. Do tego firma rozszerza DJI Studio - specjalną usługą dla profesjonalistów.
11 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
DJI Osmo Action - nadciąga mocny konkurent kamer GoPro
DJI prezentuje swoją pierwszą kamerę sportową, która z pewnością stanie się poważną alternatywą dla modeli z oferty GoPro. Główne zalety? Dwa ekrany i niezła cena.
15 Maj 2019
Maciej Luśtyk
1
Mały Osmo do wielkich nagrań
Jest zaskakująco mały i poręczny, ale pozwala na filmowanie z wyjątkową płynnością i w profesjonalnej jakości - oto DJI Osmo Pocket.
4 Lut 2019
Promocja
0
DJI Smart Controller - wygoda latania dzięki jasnemu 5,5-calowemu ekranowi Full HD
Firma DJI zaprezentowała właśnie nowy zaawansowany kontroler z wbudowanym 5,5“ ekranem Full HD o dużej jasności i wyrazistości obrazu, dzięki czemu sterowanie dronem w mocnym słońcu ma być wyjątkowo sprawne.
9 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D z mocowaniem DL to najszerszy obiektyw do drona DJI Inspire 2
Pod koniec ubiegłego roku firma Venus Optics zapowiedziała „coś specjalnego do drona DJI Inspire 2“. Teraz producent odkrył wszystkie karty i oficjalnie zaprezentował ultraszerokokątny obiektyw Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D z mocowaniem DL.
3 Sty 2019
Michał Chrzanowski
0
Venus Optics szykuje gratkę dla droniarzy. Czy zobaczymy nowe szkła?
Na swoim profilu firma Venus Optics zapowiada „coś specjalnego” dla użytkowników drona DJI Inspire 2. Najprawdopodobniej zobaczymy nowy zestaw obiektywów.
27 Gru 2018
Maciej Luśtyk
0
DJI Osmo Pocket to ultrakompaktowy gimbal z możliwością filmowania 4K 60 kl./s
Firma DJI zaprezentowała „najmniejszy na świecie“ 3-osiowy gimbal. Osmo Pocket zapewni nagrywanie w 4K 60 kl./s lub filmy FULL HD w zwolnionym tempie 120 kl./s czy kreatywne tryby Story Mode i Pro Mode. To tylko niektóre cechy urządzenia, które bez trudu zmieścimy w kieszeni.
29 Lis 2018
Michał Chrzanowski
1
DJI Mavic 2 Enterprise - modułowy dron do zastosowań komercyjnych
DJI Mavic 2 Enterprise to „najmniejszy i najpotężniejszy dron na świecie przeznaczony dla użytkowników komercyjnych“ - zaznacza producent. Został wyposażony między innymi w modułowe akcesoria, usprawnioną baterię, lepszy system wykrywania przeszkód czy znacznik czasu GPS i ochronę hasłem. A to nie wszystko.
30 Paź 2018
Michał Chrzanowski
0
DJI Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom - druga generacja najbardziej uniwersalnego drona na rynku wysoko podnosi poprzeczkę
Podczas gdy pozostali producenci zaczynają dopiero doganiać zaprezentowany przed dwoma laty model Mavic Pro, DJI prezentuje jego kolejną generację. Otrzymujemy dwa drony - jeden z obiektywem zoom, drugi z 1-calową matrycą. Ale zmian jest dużo więcej.
24 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
DJI Mavic 2 z zoomem optycznym lub 1-calową matrycą? Wyciekły informacje na temat nowych dronów
DJI Mavic Pro to jeden z najbardziej popularnych i uniwersalnych dronów filmowych na rynku. Od dawna mówi się, że jego następca pojawić ma się jeszcze w tym roku. Dzięki przypadkowemu wyciekowi wiemy już czego możemy się po nim spodziewać.
30 Lip 2018
Maciej Luśtyk
1