Styl i funkcjonalność, czyli nowa kolekcja toreb Hawkesmill

Autor: Michał Chrzanowski

6 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli poszukujecie niewielkich, ale za to bardzo ekskluzywnych toreb fotograficznych to mamy dobrą wiadomość. Firma Hawkesmill zaprezentowała właśnie nową kolekcję, która może się podobać.

Hawkesmill to znany producent wyjątkowo ekskluzywnych akcesoriów kierowanych do najbardziej wymagających użytkowników, którzy poza wytrzymałością i niezawodnością poszukują także niepowtarzalnego stylu i elegancji. Angielska firma słynie głównie z toreb fotograficznych wykonanych z materiałów najwyższej jakości. W jej ofercie możemy znaleźć wiele skórzanych modeli projektowanych z myślą o lustrzankach. Jednak teraz producent zaprezentował nową kolekcję, która powinna przypaść do gustu posiadaczom systemów bezlusterkowych.

Nowa linia Hawkesmill składa się z pięciu modeli, które w głównej mierze różnią się od siebie tylko wykorzystanymi materiałami. Tak więc otrzymujemy solidne wykonanie i produkty z najwyższej półki - głównie naturalną skórę i materiał pokryty specjalnym impregnatem, który chroni przed wodą i kurzem. Każdy z zaprezentowanych egzemplarzy mierzy 25.4 x 20.3 x 12.7 cm i został wyposażony w wyjmowany insert, do którego schowamy aparat z zamocowanym obiektywem. Do tego producent wydzielił również kieszeń, zaprojektowaną z myślą o drobniejszych akcesoriach.

Torby Hawkesmill są już dostępne w sprzedaży. Za modele wykonane z materiału trzeba zapłacić około 420 dolarów. Z kolei za w pełni skórzany Regent Street trzeba zapłacić około 600 dolarów. Każda z toreb posiada także wieczystą gwarancję. Więcej informacji znajdziecie na stronie hawkesmill.com.

Skopiuj link

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
5
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Jego wysokość Vanguard Alta Pro 3VRL – nowy 2-metrowy statyw wideo
Vanguard zapowiedział „najbardziej stabilny w historii firmy” statyw dla filmowców - wyposażony w system szybkiego zwalniania aparatu, wygodną platformę poziomującą i udźwig do 25 kg. Premiera...
11
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Nowe wielkoformatowe drukarki Canon ImagePROGRAF PRO
Canon wprowadza nową, ulepszoną serię 3 wielkoformatowych drukarek ImagePROGRAF PRO. Nowe modele maja być wygodniejsze w obsłudze i oferować większą produktywność. Współpracują też z...
4