Styl i funkcjonalność, czyli nowa kolekcja toreb Hawkesmill

0
Michał Chrzanowski
6 Grudzień 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli poszukujecie niewielkich, ale za to bardzo ekskluzywnych toreb fotograficznych to mamy dobrą wiadomość. Firma Hawkesmill zaprezentowała właśnie nową kolekcję, która może się podobać.

Hawkesmill to znany producent wyjątkowo ekskluzywnych akcesoriów kierowanych do najbardziej wymagających użytkowników, którzy poza wytrzymałością i niezawodnością poszukują także niepowtarzalnego stylu i elegancji. Angielska firma słynie głównie z toreb fotograficznych wykonanych z materiałów najwyższej jakości. W jej ofercie możemy znaleźć wiele skórzanych modeli projektowanych z myślą o lustrzankach. Jednak teraz producent zaprezentował nową kolekcję, która powinna przypaść do gustu posiadaczom systemów bezlusterkowych.

Nowa linia Hawkesmill składa się z pięciu modeli, które w głównej mierze różnią się od siebie tylko wykorzystanymi materiałami. Tak więc otrzymujemy solidne wykonanie i produkty z najwyższej półki - głównie naturalną skórę i materiał pokryty specjalnym impregnatem, który chroni przed wodą i kurzem. Każdy z zaprezentowanych egzemplarzy mierzy 25.4 x 20.3 x 12.7 cm i został wyposażony w wyjmowany insert, do którego schowamy aparat z zamocowanym obiektywem. Do tego producent wydzielił również kieszeń, zaprojektowaną z myślą o drobniejszych akcesoriach.

Torby Hawkesmill są już dostępne w sprzedaży. Za modele wykonane z materiału trzeba zapłacić około 420 dolarów. Z kolei za w pełni skórzany Regent Street trzeba zapłacić około 600 dolarów. Każda z toreb posiada także wieczystą gwarancję. Więcej informacji znajdziecie na stronie hawkesmill.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
2
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0