Fdirect dystrybutorem filtrów K&F Concept

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Styczeń 2024
Artykuł na: 4-5 minut

W ofercie K&F Concept znajdziemy szeroką gamę okrągłych filtrów fotograficznych, od polaryzacyjnych, przez UV, po szare o zmiennej gęstości. Polskim dystrybutorem marki została firma Fdirect.

Do portfolio firmy Fdirect, dystrybutora sprzętu fotograficznego i wideo, dołącza marka K&F Concept, znana z produkcji filtrów fotograficznych. W jej ofercie znajdziemy serie okrągłych filtrów skierowane dla mniej i bardziej wymagających miłośników fotografii - od polaryzacyjnych, przez UV, po szare o zmiennej gęstości.

Filtr szary regulowany K&F Concept Basic Fader NDX ND2 - ND400

Zapewnia regulację gęstości od ND2 do ND400, pozwalając na redukcję ekspozycji w zakresie od 1 aż do 9 EV. Sercem filtra jest szkło optyczne HD, gwarantujące nie tylko wytrzymałość, ale także doskonałą jakość zdjęć. Dzięki smukłej ramce o grubości 7 mm wykonanej z aluminium lotniczego unikniesz efektu winietowania. W zestawie znajdziesz też poręczne etui oraz ściereczkę z mikrofibry.

W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 99 do 139 zł.

Filtr szary regulowany K&F Concept Classic Slim Fader NDX ND2 - ND400

W tym modelu ultracienka konstrukcja, wysokiej jakości szkło optyczne oraz hydrofobowa powłoka zapewniają najwyższy komfort pracy i doskonałą jakość obrazu. Ten profesjonalny filtr to idealne narzędzie dla każdego fotografa, któremu zależy na precyzji, kreatywności i wygodzie użytkowania. Classic Slim Fader NDX ND2 - ND400 zastępuje zestaw tradycyjnych filtrów o różnych gęstościach. Z możliwością płynnej regulacji od ND2 do ND400, pozwala na redukcję ekspozycji w zakresie od 1 aż do 9 EV.

W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 111 do 177 zł.

Filtr polaryzacyjny kołowy K&F Concept Nano-X CPL

To niezastąpione narzędzie każdego fotografa. Pozwala szybko i efektywnie pozbyć się uciążliwych odblasków oraz wzmocnić kontrast zdjęcia. Dzięki precyzyjnemu pokrętłu regulującemu poziom polaryzacji masz pełną kontrolę nad odbiciami światła. Zastosowane w nim szkło optyczne Premium HD japońskiej firmy AGC, gwarantuje nie tylko doskonałą ostrość i reprodukcję kolorów, ale także niezwykłą trwałość. Dodatkowo 28-warstwowa powłoka NANOTEC sprawia, że filtr jest łatwy w czyszczeniu i odporny na zarysowania.

W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 199 do 517 zł.

Filtr polaryzacyjny kołowy K&F Concept Classic HMC CPL

Kołowy filtr polaryzacyjny, który pozwoli Ci wyeliminować uciążliwe odblaski i poprawić jakość Twoich zdjęć. Wielowarstwowa powłoka HMC skutecznie redukuje odbicia światła, zapewniając czyste i klarowne kadry. Dzięki zastosowaniu ergonomicznego pokrętła regulującego efekt polaryzacji możesz precyzyjnie dostosować filtr do bieżących potrzeb. Japońskie szkło optyczne gwarantuje doskonałą transmisję światła, a cienka ramka o grubości 5 mm pozwala uniknąć występowania efektu winietowania.

Seria Classic HMC CPL to propozycja budżetowa. W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 59 do 89 zł.

Filtr UV K&F Concept Nano-X MCUV

Wysokiej klasy filtr UV dla każdego fotografa, który chce lepiej zabezpieczyć swój obiektyw. Concept Nano-X MCUV zapewnia skuteczną ochronę przed kurzem, zanieczyszczeniem i odciskami palców. Skutecznie redukuje też efekty promieniowania UV. Zastosowane w nim szkło optyczne Premium HD japońskiej firmy AGC, gwarantuje nie tylko doskonałą ostrość i reprodukcję kolorów, ale także niezwykłą trwałość. Dodatkowo 28-warstwowa powłoka NANOTEC sprawia, że filtr jest łatwy w czyszczeniu i odporny na zarysowania. Innowacyjna, ultracienka ramka eliminuje problem winietowania na obiektywach szerokokątnych.

W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 79 do 109 zł.

Filtr UV K&F Concept Classic HMC UV

Budżetowa seria filtrów UV, które skutecznie chronią obiektyw przed kurzem, zanieczyszczeniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki wielowarstwowej powłoce HMC (Hard Multi-Coated) oraz zastosowaniu japońskiego szkła optycznego, filtr gwarantuje dobrą redukcję odbić i odblasków, bez pogarszania kontrastu i wyrazistości fotografii. Ultracienka ramka o grubości 3,3 mm zapobiega występowaniu efektu winietowania. W zestawie znajdziesz również plastikowe etui, które zapewni odpowiednią ochronę filtra w transporcie.

W zależności od średnicy gwintu cena wynosi od 41 do 62 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI prezentuje przenośne stacje zasilania - nawet do 60 ładowań aparatu lub smartfona
DJI poszerza swoją działalność. Chińczycy pokazali właśnie swoje pierwsze przenośne stacje zasilające, która ułatwią ładowanie baterii i zasilanie sprzętu elektronicznego w terenie....
6
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Angelbird MatchPack - zestawy kart dopasowane wydajnością do Twojego aparatu
Firma Angelbird przedstawia nową edycję zestawów kart pamięci Match Pack. Stworzone z myślą o profesjonalistach w branży fotograficznej i filmowej, mają zapewnić maksymalną wydajność i...
2
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij nagrody o wartości 10 tys. dolarów
Konkurs i promocje na dymiarki PMI. Zrób zdjęcie z użyciem SmokeNINJA lub SmokeGENIE i zgarnij...
Focus Nordic informuje o konkursie dla użytkowników dymiarek PMI. Na czas wydarzenia urządzenia SmokeNINJA i SmokeGENIE objęte zostały także specjalnymi promocjami.
5