iPhone Shutter Grip

W sklepie photojojo.com pojawił się kolejny drobiazg, który ma za zadanie ułatwić fotografowanie za pomocą iPhone'a. To uchwyt ze spustem migawki, przyciskiem rozpoczynającym nagrywanie, a także gwintem statywowym.

Sklep photojojo.com jest pełen mniej lub bardziej użytecznych fotograficznych drobiazgów. Sporo z nich zostało stworzonych z myślą o osobach fotografujących smartfonem iPhone. Właśnie pojawił się kolejny: iPhone Shutter Grip, czyli uchwyt ze spustem migawki ułatwiający fotografowanie iPhonem. Akcesorium pasuje do modeli 3GS, 4 i 4S, a także do iPoda Touch. Łączy się z nimi za pomocą standardowego 30-pinowego złącza i poza wyzwalaniem migawki umożliwia rozpoczęcie nagrywania filmów, a także przykręcenie statywu.


iPhone Shutter Grip kosztuje 40 dolarów. Uwaga - urządzenie współpracuje jedynie z aplikacją Belkin LiveAction (darmową).
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12