Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

iPhone Shutter Grip

0

Autor: Michal Grzegorczyk

7 Maj 2012
Artykuł na: minutę
W sklepie photojojo.com pojawił się kolejny drobiazg, który ma za zadanie ułatwić fotografowanie za pomocą iPhone'a. To uchwyt ze spustem migawki, przyciskiem rozpoczynającym nagrywanie, a także gwintem statywowym.

Sklep photojojo.com jest pełen mniej lub bardziej użytecznych fotograficznych drobiazgów. Sporo z nich zostało stworzonych z myślą o osobach fotografujących smartfonem iPhone. Właśnie pojawił się kolejny: iPhone Shutter Grip, czyli uchwyt ze spustem migawki ułatwiający fotografowanie iPhonem. Akcesorium pasuje do modeli 3GS, 4 i 4S, a także do iPoda Touch. Łączy się z nimi za pomocą standardowego 30-pinowego złącza i poza wyzwalaniem migawki umożliwia rozpoczęcie nagrywania filmów, a także przykręcenie statywu.

iPhone Shutter Grip kosztuje 40 dolarów. Uwaga - urządzenie współpracuje jedynie z aplikacją Belkin LiveAction (darmową)

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120% sRGB za 1500 zł
Philips idzie na wojnę z budżetowymi monitorami graficznymi - 10-bitowy ekran 4K, 28 cali, 120%...
Nowy monitor Philips 288E2UAE ma szansę zawojować segment hobbystycznej obróbki fotografii i grafiki. Ma wszystko czego do szczęścia może potrzebować osoba zabierająca...
27
4
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Angelbird Match Pack - karty pamięci przygotowane specjalnie do konkretnych aparatów
Na polski rynek trafiają zestawy Angelbird Match Pack składające się z dwóch kart SD lub Cfexpress specjalnie przygotowanych do konkretnych modeli kamer i...
0
0
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell - zamienniki akumulatorów do najnowszych aparatów Canon, Panasonic i kamer GoPro
Newell rozszerza ofertę o atrakcyjne cenowo zamienniki baterii do aparatów Canon EOS R5 i R6, Lumix S5 oraz kamery GoPro HERO9.
0
0
Powiązane artykuły