Camera Noir - czerń i biel z iPhone'a

Autor: Michal Grzegorczyk

6 Czerwiec 2013
Artykuł na: minutę
W przeciwieństwie do większości aplikacji fotograficznych na iPhone'a Camera Noir oferuje jedynie trzy "filtry" i jedynie czarno-białe zdjęcia. Program jest niewielki, schludnie zaprojektowany i może być przyjemną odmianą po rozbudowanych, często wręcz przeładowanych funkcjami aplikacjach.

Camera Noir to niewielka (nieco ponad 2 MB), prosta aplikacja fotograficzna na iPhone'a i iPoda Touch. W przeciwieństwie do rozbudowanych aplikacji oferuje jedynie czarno-białe zdjęcia i tylko trzy ustawienia kontrastu - "Lo", "Med" i "Hi". Na ekranie widać jeszcze delikatną linię poziomicy i narożniki kwadratowego kadru (przydatne jeśli zdjęcie później ma trafić do Instagrama). Poza właściwym kadrem użytkownik ma jeszcze przed oczami niewielką belkę z trzema przyciskami: wyzwalającym migawkę, przenoszącym do biblioteki zdjęć i zmieniającym "filtr". Dodatkowo w programie można przetwarzać zdjęcia zrobione wcześniej. Program Camera Noir kosztuje 1,79 euro. Można go pobrać z iTunes AppStore.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
5
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły