LED Newell Sunny - sprytne oświetlenie dla internetowych twórców

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Kwiecień 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Poręczna i lekka, a przy tym montowana magnetycznie. Newell prezentuje małą lampkę LED Sunny do smartfonów i aparatów.

Lampka LED Newell Sunny to narzędzie, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych twórców internetowych. Szczególnie tych, którzy filmują i fotografują smartfonami. Smukłe urządzenie o kompaktowych wymiarach 7,2 x 7,2 cm i wadze 125 g z łatwością zmieści się w plecaku, kieszeni, kosmetyczce lub torebce. To pozycja obowiązkowa dla vlogerów, streamerów, fotografów oraz innych twórców internetowych, którym zależy na mobilności i szerokich możliwościach personalizacji światła wykorzystywanego podczas nagrań, transmisji na żywo lub sesji fotograficznych.

Sunny oferuje 5-stopniową regulację natężenia światła, pozwalającą dostosować jasność do bieżących potrzeb. Dodatkowo, z trzema trybami pracy (światło ciepłe, białe oraz zimne) z łatwością stworzysz odpowiedni nastrój. Obsługa lampy jest też wyjątkowo prosta dzięki ergonomicznym przyciskom. Umożliwiają one szybkie przełączanie się między trybami i regulację mocy, zapewniając maksymalną wygodę podczas realizacji nagrań lub robienia zdjęć.

Ze względu na wsparcie standardu MagSafe lampka LED Newell Sunny to idealne rozwiązanie dla posiadaczy iPhone'ów (od modelu 12 w górę). Dzięki precyzyjnym magnesom lampka idealnie przylega do smartfona, umożliwiając wygodną i bezpieczną pracę. W zestawie znajduje się też specjalny magnetyczny pierścień, który można przykleić do obudowy dowolnego smartfona. Jest też adapter zimnej stopki, który pozwala zainstalować lampkę Newell Sunny na sankach aparatu lub kamery. Na obudowie urządzenie nie zabrakło też gwintu 1/4".

Ile kosztuje LED Newell Sunny?

LED Newell Sunny kosztuje 99 zł. Tak jak pozostałe lampy tego producenta objęta jest rozszerzoną 40-miesięczną gwarancją.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ wprowadza 24-calowy monitor graficzny, który spodoba się osobom szukających zaawansowanych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Ekran oferuje rozdzielczość 2K, blisko...
5
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Powiązane artykuły