Newell - konkurs fotograficzny i warsztaty z okazji 15-lecia istnienia marki

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Maj 2024
Artykuł na: 6-9 minut

Newell, producent akumulatorów, lamp i akcesoriów świętuje swoje 15 urodziny. Obchody jubileuszu firma rozpoczyna konkursem fotograficznym oraz warsztatami plenerowymi.

Informacja partnera

Piętnastka to podobno symbol harmonii i równowagi. W naszym przypadku numerologia sprawdziła się w stu procentach, choć gdybyśmy to my mieli wróżyć z liczb, dodalibyśmy jeszcze nowe ścieżki rozwoju i dużo satysfakcji z tego, co udało nam się przez ten czas osiągnąć. Newell kończy w tym roku 15 lat. Liczba jest więc nie tylko magiczna ale i w pewien sposób okrągła. Właśnie dlatego rozpoczynamy wielkie świętowanie. Pierwsza atrakcja, którą przygotowaliśmy to konkurs fotograficzny "Uchwyć Piętnastkę" z atrakcyjnymi nagrodami.

Piętnaście lat temu debiutowaliśmy na rynku jako producent sprzętu foto-video. Mimo, że od tego czasu nasza oferta znacząco powiększyła się o nowe kategorie produktowe, to właśnie pasja do robienia zdjęć była impulsem do powstania marki Newell. Właśnie dlatego świętowanie naszej kryształowej rocznicy zaczynamy od konkursu fotograficznego.

15-lecie Newell: Uchwyć Piętnastkę!

Chcemy, aby Twoja kreatywność i wyobraźnia ożyły z okazji naszych 15. urodzin. Oto co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie "Uchwyć Piętnastkę”:

 1. Wykonaj zdjęcie z motywem liczby "15" i opublikuj je na swoim koncie w mediach społecznościowych (Facebook lub Instagram).
 2. W opisie zdjęcia odpowiedz na pytanie: „Gdzie lub jak widzisz markę Newell za kolejne 15 lat?”.
 3. Abyśmy mogli odnaleźć Twoją pracę oznacz zdjęcie hasztagiem #15NEWELL.

Uchwyć odpowiedni moment, postaw na kreatywność i dołącz do naszego jubileuszu. Prace konkursowe zbieramy do 2 czerwca 2024 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://shop.newell.pro/pl/content/12-uchwyc15

Atrakcyjne nagrody na 15. urodziny Newell

Nie zapomnieliśmy oczywiście o cennych nagrodach. Na zwycięzców konkursu czekają 3 różne modele lamp z serii Air Artha.

 1. Miejsce - lampa Newell Air Artha MAX XL o wartości 1599 zł
 2. Miejsce - lampa Newell Air Artha XL o wartości 849 zł
 3. Miejsce - lampa Newell Air Artha o wartości 549 zł

Finaliści konkursu mogą też wymienić zdobytą nagrodę na bon podarunkowy o tej samej wartości. Będzie go można zrealizować w naszym nowo otwartym sklepie internetowym shop.newell.pro. Łap za aparat i do dzieła!

W świetle inspiracji - warsztaty fotograficzne z Piotrem Wernerem

Warsztaty skierowane są zarówno do wszystkich fotografów średnio-zaawansowanych oraz do osób rozpoczynających przygodę z fotografią — chcących nauczyć się fotografować ludzi.. Warsztaty pokażą jak stworzyć zdjęcia, które będą wzbudzały zachwyt i być może wygrywały konkursy lub zdobywały wyróżnienia międzynarodowe.

Warsztaty „W świetle inspiracji” odbędą się w Łodzi w kameralnej grupie uczestników, tak aby praca była miła i przyjemna, a każdy uczestnik miał zagwarantowane maksimum uwagi. Główne zagadnienia poruszone na warsztatach to fotografia portretowa, modowa - ogólnie mówiąc fotografia ludzi z uwzględnieniem piękna łódzkiego miasta, łódzkich kamienic i ulic. "W świetle inspiracji" to warsztaty kompletne pokazujące wszystkie aspekty pracy fotografa w plenerze, jak również pobudzające wyobraźnię do działania. Podczas warsztatów będzie można zobaczyć i nauczyć się świadomie dobierać parametry w aparatach do zastanych warunków, jak pracować z modelką, światłem dziennym oraz światłem sztucznym, aby tworzyć obraz przestrzenny - prosto z aparatu.

Gwarantujemy dużą dawkę wiedzy i chwile, które na długo zostaną w pamięci. Na tę okazję zostaną przygotowane specjalne, piękne, kreatywne stylizacje dla naszej wspaniałej modelki - Aleksandry Dębskiej (https://www.instagram.com/rozalinagunvor/).

Podczas warsztatów będzie można przetestować obiektywy Voigtlander oraz akcesoria i oświetlenie Newell.

Program warsztatów

Do wyboru termin 31 maja (piątek) lub 1 czerwca (sobota)

 • 11:00 - spotykamy się na rynku Manufaktury, gdzie udajemy się na kawkę/herbatkę (w cenie warsztatów) - zapoznajemy się i omawiamy plan dnia
 • 12:00 - przechodzimy do fotografowania (rynek Manufaktury, łódzkie ulice i podwórka, okolice dworca Łódź Fabryczna) - mamy do dyspozycji różne stylizacje dla modelki, aby nasze zdjęcia były różnorodne i wyróżniały się w naszym portfolio oraz w sieci - cały czas będę Wam asystował oraz odpowiadał na wszelkie pytania - na bieżąco będę pokazywał, doradzał, jak stworzyć świetne zdjęcia – bez użycia modyfikatorów.
 • 17:30 - przerwa na lunch (w cenie warsztatów)
 • 19:00 - dalsza podróż wśród łódzkich ulic, gdzie będziemy fotografować przy świetle LED za pomocą światła ciągłego firmy Newell. Podczas wieczornej części warsztatów pokażę Wam jak pracować z modelką - nauczę Was świadomego dobierania parametrów do zastanych warunków - nauczycie się łączyć oświetlenie sztuczne LED ze światłem zastanym.
 • 21:00 - zakończenie warsztatów w okolicy ul. Piotrkowskiej.

Po warsztatach każdy uczestnik otrzymuje:

 • wsparcie - na facebookowej grupie "W świetle inspiracji", telefonicznie lub mailowo.
 • zniżki rabatowe od partnerów!

Piotr Werner - sylwetka prowadzącego

Portrecista oraz fotograf mody. Ambasador marek Voigtlander oraz Newell, a także Glare One, Rogue i Calibrite,. Zawodowo fotografią zajmujący się od ponad 15 lat. Jego prace były wielokrotnie nagradzane i doceniane na całym świecie oraz publikowane, np. w Digital Camera Polska, British Vogue, Vogue.it, Wprost, The Metropolist oraz London F’OLTIQUE. W 2018 roku prowadził wiele warsztatów fotograficznych grupowych i indywidualnych. Do tej pory poprowadził ponad 50 warsztatów fotograficznych grupowych i ponad 150 spotkań indywidualnych. Wydał w 2021 roku podręcznik fotograficzny "Podręcznik wojownika światła".

Dodatkowe informacje:

Całkowita cena warsztatów to 449 zł (z fakturą bez Vat). W cenie warsztatów kawa/herbata oraz lunch!

Więcej informacji na stronie facebookowej wydarzenia. Zapisy pod nr tel. 506 071 146 lub mailowo na adres: kontakt@piotrwerner.pl.

Urodziny Newell trwają cały rok!

Konkurs fotograficzny "Uchwyć Piętnastkę" i warsztaty fotograficzne to dopiero pierwsze atrakcje, którae przygotowaliśmy z okazji naszego 15-lecia. Aby być na bierząco z kolejnymi wydarzeniami, koniecznie zaobserwuj nas na Instagramie i Facebooku. To tam znajdziesz najświeższe informacje o nowych konkursach, niespodziankach i specjalnych urodzinowych rabatach.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły