Zobacz, jak zmienić kolor dowolnej rzeczy w Adobe Photoshop
0
Postprodukcja zdjęć portretowych od A do Z - wideotutorial
22 marzec 2018
Dobry retusz potrafi uratować przeciętne zdjęcie, a dobre uczynić wyjątkowym. W tych ciekawych wideotutorialach przez swój proces obróbki fotografii portretowych przeprowadza nas Jessica Kobeissi.
0
Mała głębia ostrości tanim sprzętem? Oto 2 techniki, które pozwolą stworzyć realistyczne rozmycie obrazu w Photoshopie
20 marzec 2018
Głębokie rozmycie nieostrości dodaje zdjęciom plastyki i niemal zawsze podoba się oglądającym. Z racji konieczności korzystania z profesjonalnych, jasnych szkieł, uzyskanie go jest właściwie nieosiągalne dla amatorów. W tym wypadku z pomocą przychodzi Photoshop.
1
Chcesz wykonywać spektakularne zdjęcia o długim czasie ekspozycji? Ten film podpowie, jak robić to dobrze
1 marzec 2018
Andy Mumford powraca z kolejnym inspirującym poradnikiem. W swoim najnowszym filmie prezentuje mnóstwo przydatnych wskazówek i podpowiada, jak owocnie zacząć swoją przygodę z dłuższą ekspozycją.
1
Znudzony fotograficzną rutyną? Oto 8 prostych trików, które zwiększą kreatywność i pomogą uzyskać ciekawe efekty
5 luty 2018
Ekipa COOPH po raz kolejny przekonuje, że warto podczas sesji zdjęciowej odważyć się na improwizację i nutę fantazji. W swoim najnowszym tutorialu pokazuje jak przy pomocy często różnych i nieoczywistych przedmiotów osiągnąć zaskakujące efekty.
0
Ten wideoporadnik pokaże Ci, jak skutecznie wycinać obiekty z tła w Photoshopie
2 luty 2018
Jeśli chodzi o dokonywanie złożonych selekcji oraz precyzyjne usuwanie tła w Photoshopie, to nie ma lepszego narzędzia do pracy niż Pióro. A w swoim najnowszym wideoporadniku popularny Phlearn pokazuje, jak za pomocą tego narzędzia osiągnąć jak najlepsze efekty.
0
Ten film pokaże Ci, jak w Photoshopie opanować technikę „dodge & burn“
26 styczeń 2018
„Dodge & burn“ to niezwykle popularna technika wykorzystywana w postprodukcji portretu. W swoim najnowszy tutorial Zoë Noble, profesjonalna fotografka i retuszerka, podpowiada jak sprawić, by twarz nabrała głębi i wymiarowości, a przy tym wciąż wyglądała naturalnie.
0
Oto 5 sposobów, dzięki którym ożywisz kolory w Photoshopie
5 styczeń 2018
Jeżeli chcesz zapoznać się z pięcioma niesamowitymi sposobami szybkiego i skutecznego ulepszania kolorów, to najnowszy tutorial przygotowany przez Tutvid jest właśnie dla Ciebie.
0
Zobacz, jak efektywnie rozświetlić portret w Photoshopie
2 styczeń 2018
W swoim najnowszym wideoporadniku, Aaron Nace - znany lepiej jako Phlearn - udowadnia, że niedoświetlony portret to jeszcze nie koniec świata. Wystarczą dwie minuty edycji w Photoshopie, by skutecznie wyrównać ekspozycję zdjęcia.
0
Chcesz nauczyć się Photoshopa? Oto 10 darmowych kanałów, które powinieneś śledzić
0