Brooke Shaden: „Musisz tworzyć prace, które są odzwierciedleniem Ciebie, nie innych.“
0
"Women of Influence“ - zanurz się w fotograficzny świat kobiet
13 marzec 2017
"Women of Influence“ to najnowsza internetowa seria B&H, w której głos zabierają utalentowane kobiety ze świata fotografii i filmu. W wywiadach odkrywać będą przed widzem swoje wspaniałe historie oraz indywidualne podejście do pracy.
0
Nie żyje David Rubinger, jedna z legend izraelskiej fotografii
6 marzec 2017
W wieku 92 lat zmarł David Rubinger – najbardziej znany i ceniony izraelski fotoreporter, który przez ponad 50 lat dokumentował różne oblicza świata i człowieka.
0
Nie żyje Ren Hang, jeden z najbardziej kontrowersyjnych chińskich fotografów
28 luty 2017
Jego prace niejednokrotnie szokowały i rodziły pytania związane z ludzką cielesnością. W wieku 29 lat zmarł Ren Hang - jeden z najbardziej wpływowych fotografów młodego pokolenia.
1
O tym jak fotografować gwiazdy muzyki opowiada Danny Clinch
13 luty 2017
Wielkie emocje i ułamek sekundy na uchwycenie decydującego momentu - właśnie tak w kilku słowach można opisać pracę fotografa muzycznego. O tym czego się ustrzec i w jaki sposób nawiązać kontakt z artystą mówi jedna z ikon fotografii muzycznej - Danny Clinch.
1
Nie żyje Lino Manfrotto - twórca marki, która zrewolucjonizowała rynek statywów
7 luty 2017
W niedzielę, w wieku 80 lat zmarł Lino Manfrotto, założyciel znanej na całym świecie marki statywów. Początki jego imperium były jednak bardzo skromne.
0
Oto szybki przegląd wszystkich filmów, które dostały Oscara za zdjęcia
3 luty 2017
Jak rozwinąć zmysł kompozycyjny i trenować oko? Jednym z lepszych (i przyjemniejszych) sposobów jest oglądanie obrazów malarskich i filmów. Oto fantastyczny przekrój przez najlepsze osiągnięcia kinematografii.
4
Larry Fink: „W każdym z nas poszukuję godności”
1 luty 2017
Larry Fink to jeden z bardziej cenionych fotografów sław kina, teatru i muzyki. Jego klasyczne czarno-białe zdjęcia od lat zachwycają i zniewalają widza. Zobaczcie czym dla niego jest fotografie i jaki towarzyszy mu  proces podczas tworzenia ikonicznych ujęć.
0
Nie żyje Lennart Nilsson, autor jednego z najbardziej znanych zdjęć wszechczasów
31 styczeń 2017
W ostatnią sobotę, w wieku 94 lat zmarł pionier współczesnej fotografii medycznej, kontrowersyjny szwedzki fotograf Lennart Nilsson, którego kontrowersyjna publikacja “A Child is Born” jest jednym z najlepiej sprzedających się albumów na świecie.
1
Peter van Agtmael: „Podczas wojny widać każdy aspekt człowieczeństwa“
0