Masz trudności z odnalezieniem zdjęć w Lightroomie? Ten film podpowie Ci, jak efektywnie organizować swój system pracy
0
Dlaczego zawsze warto mieć przy sobie aparat? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 5
22 styczeń 2018
Zapraszamy do piątego odcinka porad fotograficznych Bryana Petersona, w którym fotograf tłumaczy dlaczego warto mieć przy sobie aparat, nawet gdy wydaje się nam, że na swojej drodze nie napotkamy niczego spektakularnego.
0
Dobór przysłony, a wygląd zdjęcia. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 4
8 styczeń 2018
Zapraszamy do czwartego odcinka fotograficznych porad Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza na temat tego, jakich wartości przysłony używać, by wydobyć i zaakcentować fotografowane obiekty.
0
Trzymaj się tych 7 zasad a uchwycisz w kadrze idealny zimowy pejzaż
3 styczeń 2018
Nigel Danson powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem. Tym razem podzielił się siedmioma radami, dzięki którym fotografowanie w zimowych sceneriach może być łatwiejsze niż kiedykolwiek.
0
Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
2 styczeń 2018
Kwestia wpływu różnej długości obiektywów na perspektywę, a tym samym wygląd osoby na zdjęciu znana jest dobrze większości fotografujących. Poznanie jej jest jednak wyjątkowo istotne dla początkujących, którzy próbują swoich sił w portrecie.
3
10 przydatnych funkcji programu Lightroom, o których mogłeś nie wiedzieć
29 grudzień 2017
Choć Lightrooma większość z nas używa na porządku dziennym, nadal zdarzają się sytuacje, w których może nas zaskoczyć swoimi możliwościami. Oto 10 mniej oczywistych funkcji programu, które pozwolą usprawnić wam proces obróbki.
1
Z jakich czasów migawki korzystać, by zatrzymać ruch? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 3
25 grudzień 2017
Zapraszamy do trzeciego odcinka porady fotograficznych Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza, jakie czasy otwarcia migawki wybrać, aby perfekcyjnie zamrozić akcję.
1
Spracowane ręce, czyli zgłębiane tematu w fotografii podróżniczej. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.2
18 grudzień 2017
Zapraszamy do drugiego odcinka wideoporadników Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Tym razem fotograf bierze na warsztat kwestię fotografii tematycznej i zgłębiana poszczególnych motywów.
0
Niebieska godzina, czyli kiedy najlepiej wykonywać nocne pejzaże. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.1
10 grudzień 2017
Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona powraca na Fotopolis z nową porcją wideoporadników, w które w przystępny sposób podejmują różne fotograficzne zagadnienia. Na pierwszy ogień idzie miejsca fotografia nocna! Zapraszamy do oglądania.
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na rok 2018
1