Oto 5 porad, dzięki którym wykonasz spektakularne portrety, również w ostrym słońcu
1
Zobacz jak uniknąć podstawowych błędów podczas sesji portretowej
12 grudzień 2017
Jesteś początkującym fotografem i chcesz nauczyć się wykonywać rewelacyjne portrety? Jeśli tak, to najnowszy wideoporadnik serwisu Adorama jest właśnie dla Ciebie.
0
Skuteczna edycja oczu, czyli wideoporadnik o tym, jak nie zrujnować dobrego portretu
5 grudzień 2017
Edycja oczu to jeden z trudniejszych i kluczowych aspektów retuszu portretu. W swoim najnowszym poradniku, fotograf Dani Diamond prezentuje skuteczną technikę i podpowiada, w jaki sposób ustrzec się błędów w Photoshopie.
0
Dzięki tym 8 wskazówkom wykonasz spektakularne portrety w każdych warunkach
27 listopad 2017
Fotografia portretowa tylko z pozoru wydaje się łatwa. Oprócz perfekcyjnego opanowania oświetlenia i umiejętności dostosowania go do modela trzeba także pamiętać o kilku kluczowych kwestiach.
0
7 sposobów na skuteczną edycję oczu w Photoshopie
22 listopad 2017
Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, które powinny skupiać naszą uwagę w portrecie. Jednak jak tego dokonać? Kanał Photoshop Training Channel podzielił się siedmioma technikami, które można zastosować podczas edycji w Photoshopie.
0
Oto 5 najczęstszych błędów podczas gradacji kolorystycznej. Zobacz jak ich uniknąć
14 listopad 2017
Chcesz rozpocząć swoją przygodę z profesjonalną edycją filmów? Najnowszy wideoporadnik TravelFeels pokaże Ci jakich błędów nie popełniać podczas gradacji kolorystycznej.
0
Dzięki temu wideoporadnikowi możesz stać się wirtuozem fotografii kulinarnej
22 sierpień 2017
Ten 18-minutowy wideotutorial podpowie w jaki sposób rozpocząć swoją przygodę z fotografią kulinarną bez konieczności kupowania drogiego sprzętu. Nie ma więc na co czekać - zanurz się do świata, w którym liczy się doza kreatywności i szczypta fantazji.
0
Oto 6 fotograficznych trików, które zwiększą kreatywność i pomogą uzyskać ciekawe efekty
30 czerwiec 2017
Do czego można wykorzystać zwykła taśmę klejącą, pasek, czy gumkę recepturkę i jak te wszystkie rzeczy mogą ułatwić nam fotografowanie i filmowanie oraz pobudzić w nas kreatywność? Odpowiedź poznacie w najnowszym tutorialu przygotowanym przez Olivera Schmitta.
0
Oto 10 trików, które pozwolą Ci stać się mistrzem fotografii kulinarnej
5 czerwiec 2017
Olej samochodowy zamiast syropu klonowego? A może klej udający mleko? Zawodowcy do produkcji pięknie wyglądających zdjęć kulinarnych wykorzystują różne triki, które dają spektakularne efekty. O jakich trikach mowa? Zobaczcie sami.
1
Brak statywu? Nie ma problemu. Dzięki tym trikom uzyskasz stabilny obraz w terenie
0