Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
21 maj 2018
W jaki sposób przygotować naszego początkującego modela, by ten czuł się jak najbardziej naturalnie podczas fotografowania? Odpowiedź poznacie w wideoporadniku przygotowanym przez Justina i Kirby Betancourt.
1
Jesteś początkującym fotografem? Oto 12 kluczowych błędów, których powinieneś unikać
9 maj 2018
Wskazówki przygotowane przez znaną fotografkę Sorelle Amore pomogą Ci nie tylko uniknąć podstawowych błędów, lecz także okażą się istotne w przemianie sposobu fotografowania, co wzniesie Twoje zdjęcia na wyższy poziom.
1
Zobacz szybką i skuteczną metodę wyostrzania portretów w Photoshopie
4 maj 2018
W swoim najnowszym wideoporadniku, Aaron Nace – znany lepiej jako Phlearn – pokazuje, jak sprawniej i efektywniej ostrzyć zdjęcia za pomocą kilku narzędzi dostępnych w Photoshopie.
0
Zobacz, jak zmienić kolor dowolnej rzeczy w Adobe Photoshop
26 marzec 2018
Czasem drobna zmiana kolorystyki może znacznie poprawić kadr i pozytywnie wpłynąć na spójność całego ujęcia. Czasem zwykle wymaga tego nasza wizja. Nie ważne jaki jest powód, większość problemów z kolorem pomoże rozwiązać Photoshop.
0
Postprodukcja zdjęć portretowych od A do Z - wideotutorial
22 marzec 2018
Dobry retusz potrafi uratować przeciętne zdjęcie, a dobre uczynić wyjątkowym. W tych ciekawych wideotutorialach przez swój proces obróbki fotografii portretowych przeprowadza nas Jessica Kobeissi.
0
Mała głębia ostrości tanim sprzętem? Oto 2 techniki, które pozwolą stworzyć realistyczne rozmycie obrazu w Photoshopie
20 marzec 2018
Głębokie rozmycie nieostrości dodaje zdjęciom plastyki i niemal zawsze podoba się oglądającym. Z racji konieczności korzystania z profesjonalnych, jasnych szkieł, uzyskanie go jest właściwie nieosiągalne dla amatorów. W tym wypadku z pomocą przychodzi Photoshop.
1
Chcesz wykonywać spektakularne zdjęcia o długim czasie ekspozycji? Ten film podpowie, jak robić to dobrze
1 marzec 2018
Andy Mumford powraca z kolejnym inspirującym poradnikiem. W swoim najnowszym filmie prezentuje mnóstwo przydatnych wskazówek i podpowiada, jak owocnie zacząć swoją przygodę z dłuższą ekspozycją.
1
Znudzony fotograficzną rutyną? Oto 8 prostych trików, które zwiększą kreatywność i pomogą uzyskać ciekawe efekty
5 luty 2018
Ekipa COOPH po raz kolejny przekonuje, że warto podczas sesji zdjęciowej odważyć się na improwizację i nutę fantazji. W swoim najnowszym tutorialu pokazuje jak przy pomocy często różnych i nieoczywistych przedmiotów osiągnąć zaskakujące efekty.
0
Ten wideoporadnik pokaże Ci, jak skutecznie wycinać obiekty z tła w Photoshopie
0