Twórz lepsze zdjęcia HDR dzięki wykorzystaniu masek jasności w Adobe Photoshop
4
Ten film to kompletny przewodnik po Photoshopie, dzięki któremu nauczysz się, jak rozmywać tło i dodać efekt bokeh
4 lipiec 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się jak rozmywać tło i dodawać efekt bokeh w Photoshopie.
0
5 sposobów na usunięcie dowolnej rzeczy ze zdjęcia w Adobe Photoshop
28 czerwiec 2018
Niechciane elementy mogą popsuć nawet najlepsze zdjęcie. Na szczęście mamy Photoshopa, który we wprawnych rękach pozwoli uporać się nawet z najbardziej beznadziejnymi przypadkami. Ten wideoporadnik pokaże Ci różne sposoby na usunięcie obiektów ze zdjęć.
0
Separacja częstotliwości w Adobe Photoshop - wszystko, co musisz wiedzieć
20 czerwiec 2018
Technika separacji częstotliwości to jeden z najbardziej popularnych trendów w obróbce zdjęć ostatnich lat. Jednak ilu fotografów, tyle spojrzeń na jej użyteczność i wykorzystanie. Ten szczegółowy wideoporadnik rozwieje wszelkie wątpliwości na jej temat.
0
Ten wideoporadnik nauczy Cię, jak skutecznie zapanować nad tłem
13 czerwiec 2018
Co zrobić, gdy nie mamy ciekawego tła, a chcemy wykonać przykuwający uwagę portret? Na to pytanie odpowiada Unmesh Dinda z kanału PiXimperfect. W swoim filmie prezentuje on zaawansowaną technikę Photoshopa, dzięki której to Ty będziesz mógł kontrolować to, w jaki sposób będzie wyglądać tło na zdjęciach.
0
Naucz się tworzyć własne tablice LUT i stosować je do gradacji kolorystycznej w Adobe Photoshop
29 maj 2018
W lightroomie szybką postprodukcję ułatwiają presety, ale co zrobić w przypadku obróbki większej ilości materiału w Photoshopie? Z pomocą przychodzą tablice LUT. Ten wideoporadnik podpowie Ci jak własnoręcznie je tworzyć i wykorzystywać na etapie obróbki.
0
Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
28 maj 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się efektywnego retuszu portretu od podstaw.
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
21 maj 2018
W jaki sposób przygotować naszego początkującego modela, by ten czuł się jak najbardziej naturalnie podczas fotografowania? Odpowiedź poznacie w wideoporadniku przygotowanym przez Justina i Kirby Betancourt.
1
Jesteś początkującym fotografem? Oto 12 kluczowych błędów, których powinieneś unikać
9 maj 2018
Wskazówki przygotowane przez znaną fotografkę Sorelle Amore pomogą Ci nie tylko uniknąć podstawowych błędów, lecz także okażą się istotne w przemianie sposobu fotografowania, co wzniesie Twoje zdjęcia na wyższy poziom.
1
Zobacz szybką i skuteczną metodę wyostrzania portretów w Photoshopie
0