Trzeba być jak cień: Pete Souza podsumowuje 8 lat spędzonych w Białym Domu
0
Nie żyje Lord Snowdon, jeden z najznamienitszych brytyjskich fotografów
16 styczeń 2017
W wieku 86 lat zmarł Antony Armstrong-Jones znany lepiej jako Lord Snowdon - brytyjski fotograf między innymi rodziny królewskiej oraz światowych sław kina, teatru i muzyki.
0
Phillip Toledano: „Fotografia ma zaskakiwać i tworzyć nowe światy”
16 styczeń 2017
„Przez fotografię chcę czuć coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Chcę być zarażony pomysłami, których w ogóle nie brałem pod uwagę” – mówi Phillip Toledano, kontrowersyjny brytyjski artysta. W najnowszym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niego jest fotografia.
0
Martin Schoeller: „Fotografia ma być radością”
9 styczeń 2017
„Zawsze czerpię wielką przyjemność z robienia zdjęć, które sprawiają, że ludzie się śmieją” - mówi Martin Schoeller, ceniony portrecista sław. W najnowszym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niego jest fotografia.
0
Master Of Camera: opowieść o pasji i miłości do aparatów
28 grudzień 2016
Co sprawia, że niektóre rzeczy mają dla nas szczególną wartość? Jak duży wpływ mają na to związane z nimi historie? W jaki sposób zmieniła się fotografia na przestrzeni lat, i co sprawia, że wciąż jest wyjątkowa. Zobaczcie „Master Of Camera“ - film o człowieku, który podporządkował całe swoje życie fotografii.
0
Steadicam ma już 40 lat. Zobaczcie, jak proste urządzenie zrewolucjonizowało kinematografię
19 grudzień 2016
Właśnie mija 40 lat od filmowego debiutu Steadicama - jednego z najczęściej używanych akcesoriów we współczesnej kinematografii, które pozwoliło na tworzenie niemożliwych wcześniej ujęć.
1
Elinor Carucci: „Chcę pokazać sedno tego kim naprawdę jesteśmy”
5 grudzień 2016
Światu dała się poznać za sprawą intymnego cyklu "Mother". Teraz w kolejnym odcinku First Take, Elinor Carucci wyjaśni co zrobić, by na zdjęciach ukazać prawdziwe wnętrze drugiego człowieka.
0
Finał programu Top Photographer - wszystkie odcinki do obejrzenia
2 grudzień 2016
Jesienią wystartował nowy talent show dla fotografów. Pięciu uczestników przez kolejne tygodnie zmagało się z najróżniejszymi zadaniami, rywalizując ze sobą o tytuł najlepszego fotografa. Pierwszy sezon programu dobiegł końca. Zobaczcie wszystkie odcinki.
1
Jessica Dimmock: „Fotografia musi przekraczać pewne ramy“
28 listopad 2016
Jessica Dimmock to jedna z bardziej uznanych amerykańskich dokumentalistek. W kolejnym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niej jest czysta esencja prawdziwej fotografii.
0
Pasja czy nałóg? Wyjątkowa kolekcja fotografii Eltona Johna [WIDEO]
0