Jak zostać zauważonym - 5 rad profesjonalnych fotografów

0
Redakcja Fotopolis
28 Luty 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Pewnie zastanawialiście się jak to jest, że zdjęcia niektórych fotografów tak dobrze zapadają nam w pamięć, a o innych zapominamy. Karl Taylor pomaga nam odpowiedzieć na to pytanie.

Kiedy zaczynasz swoją przygodę z fotografią, często nie wiadomo gdzie szukać rad i w jaki sposób wyznaczać sobie drogę rozwoju. W dobie internetu mamy na szczęście dostęp do ogromnej ilości wiedzy i doświadczeń którymi inni chętnie się dzielą. Dzięki temu nie musisz już sprawdzać wszystkiego na własnej skórze.

„Jeśli dzięki przygotowaniu i warsztatowi, twoje zdjęcie będzie choćby 10% lepsze od innych, jest to zawsze 10% przewagi”

Z podobnego założenia wyszedł Karl Taylor, który postanowił sprawdzić, jakie będą rady profesjonalistów dla początkujących. W jego filmie pięciu zawodowych fotografów, specjalizujących się w zupełnie różnych dziedzinach - modzie, fotografii produktowej, portretach oraz architekturze - podzieliło się swoim wieloletnim doświadczeniem. 

Oto pięć różnych perspektyw i sposobów na bycie fotografem. Dowiedzcie się co tak na prawdę jest najważniejsze w ich pracy, jak tworzyli swój warsztat, czym się wyróżniają na tle innych, na co powinno się zwracać uwagę żeby zostać zauważonym i przede wszystkim nie zatracić swojego własnego unikatowego stylu. Żeby zobaczyć i dowiedzieć się jeszcze więcej wejdzie na kanał Karl'a

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Sylwetki
Od filtra polaryzacyjnego do fotografii natychmiastowej. Edwin Land i historia Polaroida
Od filtra polaryzacyjnego do fotografii natychmiastowej. Edwin Land i historia Polaroida
Dziś stanowią niewielką niszę, ale przez dziesięciolecia aparaty Polaroida były dla wielu głównymi narzędziami do dokumentacji chwil z codziennego życia. Poznajcie...
0
0
f/81 - powstał dokument o fotoreporterach stanu wojennego
f/81 - powstał dokument o fotoreporterach stanu wojennego
Choć wprowadzony już niemal 40 lat temu, stan wojenny rezonuje do dziś. Zobaczcie jego historię oczami tych, którzy ją tworzyli.
480
1
Nie żyje Peter Beard. Ciało znanego fotografa znaleziono w Nowym Jorku
Nie żyje Peter Beard. Ciało znanego fotografa znaleziono w Nowym Jorku
Swoimi afrykańskimi zdjęciami i artystycznym zacięciem w ich prezentowaniu Peter Beard na stałe zapisał się na kartach historii fotografii. Cierpiący na demencję,...
269
0
Powiązane artykuły