Dlaczego zawsze warto mieć przy sobie aparat? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 5
0
Dobór przysłony, a wygląd zdjęcia. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 4
8 styczeń 2018
Zapraszamy do czwartego odcinka fotograficznych porad Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza na temat tego, jakich wartości przysłony używać, by wydobyć i zaakcentować fotografowane obiekty.
0
Oto 5 sposobów, dzięki którym ożywisz kolory w Photoshopie
5 styczeń 2018
Jeżeli chcesz zapoznać się z pięcioma niesamowitymi sposobami szybkiego i skutecznego ulepszania kolorów, to najnowszy tutorial przygotowany przez Tutvid jest właśnie dla Ciebie.
0
Trzymaj się tych 7 zasad a uchwycisz w kadrze idealny zimowy pejzaż
3 styczeń 2018
Nigel Danson powrócił z kolejnym ciekawym wideoporadnikiem. Tym razem podzielił się siedmioma radami, dzięki którym fotografowanie w zimowych sceneriach może być łatwiejsze niż kiedykolwiek.
0
Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
2 styczeń 2018
Kwestia wpływu różnej długości obiektywów na perspektywę, a tym samym wygląd osoby na zdjęciu znana jest dobrze większości fotografujących. Poznanie jej jest jednak wyjątkowo istotne dla początkujących, którzy próbują swoich sił w portrecie.
3
Zobacz, jak efektywnie rozświetlić portret w Photoshopie
2 styczeń 2018
W swoim najnowszym wideoporadniku, Aaron Nace - znany lepiej jako Phlearn - udowadnia, że niedoświetlony portret to jeszcze nie koniec świata. Wystarczą dwie minuty edycji w Photoshopie, by skutecznie wyrównać ekspozycję zdjęcia.
0
10 przydatnych funkcji programu Lightroom, o których mogłeś nie wiedzieć
29 grudzień 2017
Choć Lightrooma większość z nas używa na porządku dziennym, nadal zdarzają się sytuacje, w których może nas zaskoczyć swoimi możliwościami. Oto 10 mniej oczywistych funkcji programu, które pozwolą usprawnić wam proces obróbki.
1
Z jakich czasów migawki korzystać, by zatrzymać ruch? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 3
25 grudzień 2017
Zapraszamy do trzeciego odcinka porady fotograficznych Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza, jakie czasy otwarcia migawki wybrać, aby perfekcyjnie zamrozić akcję.
1
Chcesz nauczyć się Photoshopa? Oto 10 darmowych kanałów, które powinieneś śledzić
20 grudzień 2017
Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki w świecie Photoshopa, a może chcesz odświeżyć swoją wiedzę lub zapoznać się z zupełnie nowymi technikami edycji zdjęć, to warto uczyć się od najlepszych.
0
Oto 5 porad, dzięki którym wykonasz spektakularne portrety, również w ostrym słońcu
1