RODO a fotografia - zapytaliśmy prawnika o najczęstsze wątpliwości
8
Ten wideoporadnik nauczy Cię, jak skutecznie zapanować nad tłem
13 czerwiec 2018
Co zrobić, gdy nie mamy ciekawego tła, a chcemy wykonać przykuwający uwagę portret? Na to pytanie odpowiada Unmesh Dinda z kanału PiXimperfect. W swoim filmie prezentuje on zaawansowaną technikę Photoshopa, dzięki której to Ty będziesz mógł kontrolować to, w jaki sposób będzie wyglądać tło na zdjęciach.
0
Sesja w ostrym słońcu? Zobacz, jak zapanować nad światłem
11 czerwiec 2018
Portretowanie osób przy świetle zastanym, w ostrym słońcu południa to pomysł, który odradzi nam większość fotografujących. Jednak i w takich warunkach można stworzyć przyjemne dla oka, plastyczne zdjęcia. Ten wideoporadnik pokaże ci jak zapanować nad trudnym światłem.
0
Projektowanie strony dla fotografa - od czego zacząć?
5 czerwiec 2018
Projektowanie strony internetowej dla fotografa może być świetną zabawą, która daje realne korzyści. Strona internetowa jest wizytówką, pomaga przyciągnąć klientów i pozwala pokazać swoje umiejętności. Zobacz, jak zabrać się do jej tworzenia.
0
Naucz się tworzyć własne tablice LUT i stosować je do gradacji kolorystycznej w Adobe Photoshop
29 maj 2018
W lightroomie szybką postprodukcję ułatwiają presety, ale co zrobić w przypadku obróbki większej ilości materiału w Photoshopie? Z pomocą przychodzą tablice LUT. Ten wideoporadnik podpowie Ci jak własnoręcznie je tworzyć i wykorzystywać na etapie obróbki.
0
Nie masz planów na długi weekend? School of Visual Arts oferuje prawie 100 godzin darmowych wykładów o fotografii
28 maj 2018
W dobie tysięcy darmowych poradników dostępnych w internecie, nietrudno przeoczyć prawdziwe perełki. A taką niewątpliwie są udostępniane bezpłatnie wykłady nowojorskiej uczelni School of Visual Arts. To solidna dawka fotograficznej wiedzy i inspiracji.
0
Zaawansowany retusz portretu od podstaw - filmowe kompendium wiedzy dla fotografa
28 maj 2018
Najnowszy tutorial Unmesha Dinda z PiXimperfect to prawie godzinny wideoporadnik, dzięki któremu nauczysz się efektywnego retuszu portretu od podstaw.
0
Chcesz, aby Twoi klienci podczas sesji pozowali jak profesjonalni modele? Ten film podpowie Ci, w jaki sposób oswoić ich z aparatem
21 maj 2018
W jaki sposób przygotować naszego początkującego modela, by ten czuł się jak najbardziej naturalnie podczas fotografowania? Odpowiedź poznacie w wideoporadniku przygotowanym przez Justina i Kirby Betancourt.
1
Jesteś początkującym fotografem? Oto 12 kluczowych błędów, których powinieneś unikać
9 maj 2018
Wskazówki przygotowane przez znaną fotografkę Sorelle Amore pomogą Ci nie tylko uniknąć podstawowych błędów, lecz także okażą się istotne w przemianie sposobu fotografowania, co wzniesie Twoje zdjęcia na wyższy poziom.
1
Pozycjonowanie strony internetowej fotografa - jak robić to skutecznie?
0