Zmarł warszawski fotograf Konrad Pustoła
0
Paweł Krok w finale konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2015
14 wrzesień 2015
Miło nam poinformować, że polski fotograf Paweł Krok zakwalifikował się do finału prestiżowego konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year, organizowanego przez Royal Observatory Greenwitch i program BBC Sky. Fotograf ma szansę na zdobycie głównej nagrody w kategorii Best Newcomer.
0
Piotr Pietryga - finalista konkursu Hasselblad Masters 2016
3 lipiec 2015
Miło nam poinformować, że polski fotograf Piotr Petryga znalazł się w finale konkursu Hasselblad Masters 2016. Jego zdjęcie zostało odznaczone w kategorii portretowej. Na wybrane prace można głosować za pośrednictwem strony internetowej konkursu.
0
Karol Pałka nagrodzony w konkursie PX3, Prix de la Photographie Paris
25 czerwiec 2015
Wczoraj informowaliśmy Was o wyróżnieniu Marka Lapisa. Na konkursowym podium stanął jeszcze jeden Polak. Karol Pałka zdobył pierwsze miejsce w amatorskiej kategorii portretowej.
0
Marek Lapis wyróżniony w konkursie PX3, Prix de la Photographie Paris
24 czerwiec 2015
Konkurs PX3, Prix de la Photographie Paris jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Europie. W tegorocznej, 9 edycji plebiscytu Marek Lapis otrzymał wyróżnienie w w profesjonalnej kategorii portretowej za cykl "Sunrise Festival - Black & White Series”.
0
Nie żyje Mary Ellen Mark
27 maj 2015
W poniedziałek 25 maja 2015 roku, w wieku 75 lat zmarła światowej sławy fotografka Mary Ellen Mark. Była autorką wielu przejmujących fotoreportaży, wydała 17 albumów, a jej prace publikowane były w najbardziej prestiżowych magazynach na świecie.
0
Alex Webb opowiada o 30 latach przygody z fotografią
16 marzec 2015
Magazyn Vogue miał okazję przeprowadzić ciekawy wywiad z fotografem przy okazji wystawy “The Suffering of Light” odbywającej się w Mediolanie. W 20-minutowym filmie Alex Webb opowiada o doświadczeniach, które zgromadził podczas swojej 30-letniej kariery fotograficznej. Zapraszamy do obejrzenia materiału.
0
Nie żyje Zbyszko Siemaszko
5 marzec 2015
Z przykrością zawiadamiamy, że opuścił nas wybitny fotograf i dokumentalista, Zbyszko Siemaszko. W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako mistrz warszawskiej fotografii.
0
Michał Solarski i Tomasz Liboska "Postrzyżyny"
5 grudzień 2014
Prezentujemy historię Michała Solarskiego i Tomasza Liboski poświęconą ich młodości, która przyniosła im główną nagrodę w konkursie Lens Culture Awards 2014.
0
Vivian Maier - prawdziwa miłośniczka
0