Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

W nasze ręce trafił aparat Fujifilm X-A2. Jest to następca wydanego około półtora roku temu modelu X-A1 przeznaczonego dla początkujących entuzjastów fotografii. Nowy bezlusterkowiec został wyposażony w kilka interesujących funkcji, jednak czy wystarczą one, by godnie zastąpić starszego brata oraz konkurować z aparatami innych producentów? Sprawdźmy jak nowy Fujifilm X-A2 poradził sobie w naszym teście.
20 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
Dzisiejszy poradnik z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” poświęcimy skrótom klawiszowym.
14 Mar 2015
Michał Chrzanowski
1
Tematem dzisiejszego poradnika z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” będzie postprodukcja niedoświetlonych zdjęć poprzez konwersję do monochromu.
7 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
Sony SLT-A58 to lustrzanka przeznaczona dla początkujących entuzjastów fotografii. Najważniejsze cechy aparatu to 20-megapikselowy sensor, usprawniony autofokus, wizjer elektroniczny oraz odchylany ekran LCD. Sprawdźmy zatem, jak model A58 zaprezentował się w naszym teście.
6 Mar 2015
Michał Chrzanowski
1
Firma HTC zaprezentowała najnowszy, flagowy model One M9. Nowy smartfon to następca znanego i cenionego modelu One M8.
2 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
Samsung Electronics zaprezentował dwa nowe modele smartfonów. Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge charakteryzują się odświeżonym designem, jakością wykonania oraz dobrej jakości aparatami fotograficznymi.
2 Mar 2015
Michał Chrzanowski
0
W dzisiejszym odcinku z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” opiszemy, w jaki sposób oznaczyć zdjęcia znakiem wodnym.
28 Lut 2015
Michał Chrzanowski
0
Firma Lowepro ciągle powiększa swoją ofertę skierowaną do zaawansowanych fotografów. Nowa seria o nazwie ProTactic to propozycja dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego plecaka przeznaczonego do przenoszenia dużej ilości sprzętu fotograficznego. Sprawdźmy zatem, czy Lowepro ProTactic 450 AW sprosta wymaganiom zawodowców.
27 Lut 2015
Michał Chrzanowski
1
Dzisiejszy poradnik z serii „Adobe Lightroom 5 w małym palcu” poświęcony będzie zmianie kolorystycznej tła.
21 Lut 2015
Michał Chrzanowski
0
Olympus OM-D E-M5 II to druga generacja niezwykle popularnego bezlusterkowca w systemie Mikro Cztery Trzecie. Najnowszy model został wyposażony w wiele usprawnionych i ciekawych rozwiązań, jednak czy są one na tyle istotne aby w pełni zastąpić poprzednika oraz konkurować z aparatami innych producentów? Zobaczcie, jak nowy OM-D E-M5 II zaprezentował się w naszym teście.
20 Lut 2015
Michał Chrzanowski
2