Wywołałeś już własnoręcznie film? Teraz czas na odbitkę. Kolejny poradnik Ilforda
0
Boisz się wołać filmy samemu? Wideoporadnik Ilforda pokaże Ci jak robić to dobrze i bezpiecznie
2 marzec 2018
Fotografujący coraz chętniej sięgają po tradycyjne medium, samodzielne wołanie filmów wielu osobom wydaje się jednak zbyt trudne, by nawet tego spróbować. Zupełnie niepotrzebnie. Ten wideoporadnik przeprowadzi Was przez cały proces.
1
Odnajdź rytm miasta. Wideoporadnik Damiena Lovegrove’a to klucz do udanych miejskich portretów
1 marzec 2018
Jako fotografowie wiemy, że miasta mają w sobie coś wyjątkowego. Są doskonałym tłem dla plenerowych portretów. Różnorodne i ekscytujące, są w stanie wydobyć z fotografowanych osób energię i optymizm, które tak wdzięcznie wychodzą na zdjęciach. Kurs Damiena Lovegrove’a pokaże jak robić to dobrze.
0
Strona internetowa dla fotografa? Zrób ją w WebWave
1 marzec 2018
Pracujesz jako fotograf? Prowadzisz studio fotograficzne? A może po prostu lubisz dzielić się swoimi zdjęciami z innymi? Własna strona internetowa Ci w tym pomoże. Dzięki WebWave efektowną stronę internetową zrobisz bez kodowania.
11
Chcesz wykonywać spektakularne zdjęcia o długim czasie ekspozycji? Ten film podpowie, jak robić to dobrze
1 marzec 2018
Andy Mumford powraca z kolejnym inspirującym poradnikiem. W swoim najnowszym filmie prezentuje mnóstwo przydatnych wskazówek i podpowiada, jak owocnie zacząć swoją przygodę z dłuższą ekspozycją.
1
Oto 25 pomocnych sztuczek, które usprawnią Twoją pracę w Lightroomie
12 luty 2018
Jeśli chcesz przyspieszyć edycję zdjęć i zoptymalizować swoją pracę w Lightroomie, to najnowszy wideoporadnik Christophera Burressa jest właśnie dla Ciebie.
0
Znudzony fotograficzną rutyną? Oto 8 prostych trików, które zwiększą kreatywność i pomogą uzyskać ciekawe efekty
5 luty 2018
Ekipa COOPH po raz kolejny przekonuje, że warto podczas sesji zdjęciowej odważyć się na improwizację i nutę fantazji. W swoim najnowszym tutorialu pokazuje jak przy pomocy często różnych i nieoczywistych przedmiotów osiągnąć zaskakujące efekty.
0
Ten wideoporadnik pokaże Ci, jak skutecznie wycinać obiekty z tła w Photoshopie
2 luty 2018
Jeśli chodzi o dokonywanie złożonych selekcji oraz precyzyjne usuwanie tła w Photoshopie, to nie ma lepszego narzędzia do pracy niż Pióro. A w swoim najnowszym wideoporadniku popularny Phlearn pokazuje, jak za pomocą tego narzędzia osiągnąć jak najlepsze efekty.
0
Wirtualna galeria, blog czy własna strona internetowa? Zobacz, jakiego portfolio potrzebujesz
29 styczeń 2018
Każdy fotograf potrzebuje ładnego portfolio. Pomaga budować markę, zdobyć nowych klientów i pochwalić się najlepszymi kadrami. Dobrze wiedzieć gdzie je stworzyć. Oraz jakiego rodzaju ma być to portfolio.
7
Ten film pokaże Ci, jak w Photoshopie opanować technikę „dodge & burn“
0