Fotografia portretowa dla początkujących. Zobacz, jak ogniskowa obiektywu wpływa na wygląd osoby na zdjęciu
3
10 przydatnych funkcji programu Lightroom, o których mogłeś nie wiedzieć
29 grudzień 2017
Choć Lightrooma większość z nas używa na porządku dziennym, nadal zdarzają się sytuacje, w których może nas zaskoczyć swoimi możliwościami. Oto 10 mniej oczywistych funkcji programu, które pozwolą usprawnić wam proces obróbki.
1
Z jakich czasów migawki korzystać, by zatrzymać ruch? Wideoporady Bryana Petersona 2, cz. 3
25 grudzień 2017
Zapraszamy do trzeciego odcinka porady fotograficznych Bryana Petersona. Tym razem fotograf doradza, jakie czasy otwarcia migawki wybrać, aby perfekcyjnie zamrozić akcję.
1
Spracowane ręce, czyli zgłębiane tematu w fotografii podróżniczej. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.2
18 grudzień 2017
Zapraszamy do drugiego odcinka wideoporadników Szkoły Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona. Tym razem fotograf bierze na warsztat kwestię fotografii tematycznej i zgłębiana poszczególnych motywów.
0
Niebieska godzina, czyli kiedy najlepiej wykonywać nocne pejzaże. Wideoporady Bryana Petersona 2, cz.1
10 grudzień 2017
Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona powraca na Fotopolis z nową porcją wideoporadników, w które w przystępny sposób podejmują różne fotograficzne zagadnienia. Na pierwszy ogień idzie miejsca fotografia nocna! Zapraszamy do oglądania.
0
Wszystkie rozmiary zdjęć do mediów społecznościowych na rok 2018
7 grudzień 2017
Praca fotografa wymaga sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych, które stają się naszą wizytówką. Warto więc zadbać by nasze profile zawsze wyglądały profesjonalnie w tym stale zmieniającym się środowisku. W odpowiednim przygotowaniu zdjęć pomoże wam infografika przygotowana przez serwis Makeawebsitehub.
1
Jak wykorzystać zastane warunki kreatywnie - radzi Marcin Dobas
28 listopad 2017
O czym należy pamiętać podczas pracy w terenie oraz co zrobić, gdy pogoda nam nie sprzyja? O swojej sesji zdjęciowej dla National Geographic opowiada Marcin Dobas.
0
Porady oświetleniowe dla początkujących. Rodzaje światła i ich zastosowanie
28 listopad 2017
Pierwsza wizyta w studio fotograficznym może przytłaczać. Do czego służą te wszystkie modyfikatory i jak ich używać? Jak efektywnie pracować z kilkoma lampami? Ten wideoporadnik przybliży Wam niezbędne podstawy fotografii studyjnej.
0
Chcesz zaistnieć jako fotograf? Oto 3 rady, które pomogą Ci osiągnąć ten cel
21 listopad 2017
Jeżeli Twoim marzeniem jest wypromowanie siebie jako fotograf, to mamy dobrą wiadomość. Chase Jarvis i Ben Von Wong - światowej sławy fotografowie - nagrali wideo, w którym dzielą się swoim doświadczeniem i podpowiadają, w jaki sposób osiągnąć wcześniej zakładane cele.
0
20 photoshopowych trików, które warto znać
0