Chcesz rozpocząć przygodę z dronami? Oto 5 porad na start, które warto znać
0
Oto kilka trików i sztuczek, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone domowe studio fotograficzne
3 lipiec 2018
Marzy Ci się swoje własne studio, ale nie wiesz jak zapoczątkować projekt? Jay P. Morgan z kanału „The Slanted Lens“ podpowiada, jak niewielkim kosztem wykonać domowe studio fotograficzne.
0
Ten film pokaże Ci, jak sprawić, by dania „unosiły się w powietrzu“
2 lipiec 2018
Jesteś fotografem kulinarnym, który chce swoją kreatywność wzbić na wyższy poziom? Czemu nie sprawić, by poszczególne składniki dania unosiły się w powietrzu? Jak tego dokonać podpowiada Skyler Burt z kanału „We Eat Together“.
0
Oto prosta sztuczka, która natychmiast „wyszczupli“ Twojego modela
26 czerwiec 2018
Co zrobić, aby nie tylko twarz, lecz także cała sylwetka naszego modela wyglądały szczupło? Odpowiedź na to pytanie ma Brett Florens, profesjonalny fotograf ślubny.
0
Kreatywne oświetlenie w nocy? Zobacz, jak robić to dobrze
25 czerwiec 2018
Zrozumienie, w jaki sposób oświetlać nocne sceny, jest jedną z najcenniejszych lekcji, które można się nauczyć jako fotograf i filmowiec. W kolejnym odcinku serii Four Minute Film School, Julia Swain, autorka filmów pełnometrażowych, otwiera przed nami świat kreatywnych możliwości, które wzniosą nocne produkcje na wyższy poziom.
0
Chcesz wykorzystać światło LED w portrecie? Zobacz, jakie zalety i wady to ze sobą niesie
22 czerwiec 2018
Jeśli zastanawiasz się, czy lampy LED okażą się dobrym rozwiązaniem do fotografii portretowej, to koniecznie musisz zobaczyć najnowszy wideoporadnik Francisco Joela Hernandeza. W niespełna 13-minutowym filmie mówi o kluczowych zaletach i wadach takich rozwiązań.
0
RODO a fotografia - zapytaliśmy prawnika o najczęstsze wątpliwości
13 czerwiec 2018
Nowe przepisy w zakresie ochrony i przetwarzania danych osobowych, choć już obowiązują, nadal budzą wiele wątpliwości wśród zawodowych fotografów. Na ich temat rozmawialiśmy z ekspertem od prawa autorskiego, Karoliną M. Wojciechowską.
8
Sesja w ostrym słońcu? Zobacz, jak zapanować nad światłem
11 czerwiec 2018
Portretowanie osób przy świetle zastanym, w ostrym słońcu południa to pomysł, który odradzi nam większość fotografujących. Jednak i w takich warunkach można stworzyć przyjemne dla oka, plastyczne zdjęcia. Ten wideoporadnik pokaże ci jak zapanować nad trudnym światłem.
0
Projektowanie strony dla fotografa - od czego zacząć?
5 czerwiec 2018
Projektowanie strony internetowej dla fotografa może być świetną zabawą, która daje realne korzyści. Strona internetowa jest wizytówką, pomaga przyciągnąć klientów i pozwala pokazać swoje umiejętności. Zobacz, jak zabrać się do jej tworzenia.
0
Nie masz planów na długi weekend? School of Visual Arts oferuje prawie 100 godzin darmowych wykładów o fotografii
0