Adobe Lightroom w małym palcu – symulacja kliszy filmowej Kodak Tri-X
0
Adobe Lightroom w małym palcu – cross processing
31 październik 2015
Tematem dzisiejszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” będzie technika cross processing. Pokażemy, jak w kilku krokach wykonać zdjęcia, które będą cechowały się nienaturalną kolorystyką, a przy tym ciekawymi efektami barwnymi.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – presety do pobrania
24 październik 2015
Dzisiejsza odsłona “Adobe Lightroom w małym pacu” będzie nieco inna niż poprzednie odcinki, a to dlatego, że zamiast poradnika przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – portret z efektem dramatycznym
17 październik 2015
W dzisiejszym odcinku serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w efektywny sposób utworzyć bardzo kontrastowy portret, który charakteryzuje się dużą wyrazistością oraz zmniejszonym nasyceniem barw.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – zakładka Split Toning krok po kroku
10 październik 2015
W dzisiejszej odsłonie poradnika “Adobe Lightroom w małym palcu” przybliżymy możliwości zakładki Split Toning oraz pokażemy, jakie efekty możemy uzyskać za jej pomocą.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – symulacja kliszy filmowej Kodak Gold
3 październik 2015
W dzisiejszym odcinku z serii “Adobe Lightroom w małym palcu” zaprezentujemy, w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację popularnej kliszy filmowej Kodak Gold 100.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – symulacja kliszy filmowej Kodak Portra 400
25 lipiec 2015
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć cyfrowy odpowiednik popularnej kliszy filmowej Kodak Portra 400.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – zapisywanie informacji na zdjęciach
18 lipiec 2015
W dzisiejszej odsłonie poradnika z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak efektywnie utworzyć preset z metadatą, dzięki któremu zdjęcia będą posiadać wszelkie niezbędne informacje dotyczące praw autorskich i nie tylko.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – eksportowanie zdjęć krok po kroku
11 lipiec 2015
W dzisiejszym poradniku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy różne możliwości, jakie daje program Lightroom podczas eksportowania fotografii.
2
Adobe Lightroom w małym palcu – jak zabezpieczyć się przed utratą zdjęć
0