Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Kodak T-MAX 400
0
Adobe Lightroom w małym palcu - jak skonfigurować tablet graficzny
7 luty 2016
W dzisiejszym odcinku z serii „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kilka prostych kroków, dzięki którym praca za pomocą tabletu graficznego zwiększy efektywność postprodukcji zdjęć w programie Lightroom.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Ilford Delta
30 styczeń 2016
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację niezwykle popularnej monochromatycznej kliszy filmowej Ilford Delta.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja klisz filmowej Agfapan
23 styczeń 2016
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację monochromatycznej kliszy filmowej Agfapan.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Fujifilm Acros
17 styczeń 2016
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” zademonstrujemy w jaki sposób utworzyć cyfrową symulację niezwykle popularnej kliszy filmowej Fujifilm Acros.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - edycja świątecznych zdjęć w formacie JPEG
9 styczeń 2016
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika pokażemy, jak w kilku prostych krokach ze świątecznego zdjęcia wyciągnąć, jak najwięcej.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja zdjęć z Polaroida
19 grudzień 2015
W dzisiejszym odcinku poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć symulację zdjęć otrzymanych z Polaroida.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - tworzenie ramki na zdjęciach cz. 2
12 grudzień 2015
W kolejnym odcinku poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć ramkę na zdjęciach.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - tworzenie ramki na zdjęciach cz. 1
5 grudzień 2015
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, jak w szybki i łatwy sposób utworzyć ramkę na zdjęciach.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – technika dodge & burn w portrecie
0