Oto 5 fotograficznych trików, których nauczysz się w zaledwie jedną minutę
1
Stwórz surrealistyczny portret i spraw, by rzeczy na zdjęciach latały [TUTORIAL]
21 kwiecień 2017
Dzięki temu poradnikowi dowiecie się jak sfotografować i złożyć serię zdjęć w realistyczny “portret w locie”, zainspirowany fotografią Salvadora Dalego.
1
Adobe Lightroom w małym palcu – kadrowanie na 7 sposobów
16 kwiecień 2016
Kadrowanie jest oczywistym sposobem poprawy kompozycji zdjęcia. W dzisiejszym poradniku pokażemy kilka ukrytych możliwości, które w tym zakresie daje Lightroom.
1
Adobe Lightroom w małym palcu – ukryte możliwości histogramu
3 kwiecień 2016
Kolejny poradnik Lightrooma i kolejna szybka porada dotycząca zwiększania zakresu tonalnego. Dzięki pewnej ukrytej funkcji edycja zdjęć będzie jeszcze efektywniejsza.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – magia przycisku Alt
13 marzec 2016
W dzisiejszej odsłonie naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy bardzo szybką i niezwykle funkcjonalną sztuczkę, która zwiększy efektywność podczas postprodukcji zdjęć.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – edycja w klimacie retro
6 marzec 2016
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy, w jaki sposób utworzyć efekt zdjęcia retro, który będzie się charakteryzował wysyconymi barwami i zwiększonym kontrastem.
0
Adobe Lightroom w małym palcu – monochromatyczne presety do pobrania
28 luty 2016
Agfa Scala 200X, Fujifilm Acros czy Kodak Tri-X to tylko kilka symulacji popularnych monochromatycznych klisz filmowych, które możecie pobrać w przygotowanym przez nas pakiecie. Poza opisanymi filmami znalazło się także kilka bonusów, których nie publikowaliśmy.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Agfa Scala 200X
20 luty 2016
W dzisiejszej odsłonie poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pozostajemy w monochromatycznej tematyce. Na tapetę wzięliśmy kolejny popularny czarno-biały film - Agfa Scala 200X.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - symulacja kliszy filmowej Kodak T-MAX 400
13 luty 2016
W dzisiejszym odcinku naszego poradnika „Adobe Lightroom w małym palcu” pokażemy kolejną cyfrową symulację monochromatycznego filmu. Tym razem na tapetę wzięliśmy kliszę Kodak T-MAX 400.
0
Adobe Lightroom w małym palcu - jak skonfigurować tablet graficzny
0