Martin Schoeller: „Fotografia ma być radością”
0
Master Of Camera: opowieść o pasji i miłości do aparatów
28 grudzień 2016
Co sprawia, że niektóre rzeczy mają dla nas szczególną wartość? Jak duży wpływ mają na to związane z nimi historie? W jaki sposób zmieniła się fotografia na przestrzeni lat, i co sprawia, że wciąż jest wyjątkowa. Zobaczcie „Master Of Camera“ - film o człowieku, który podporządkował całe swoje życie fotografii.
0
Steadicam ma już 40 lat. Zobaczcie, jak proste urządzenie zrewolucjonizowało kinematografię
19 grudzień 2016
Właśnie mija 40 lat od filmowego debiutu Steadicama - jednego z najczęściej używanych akcesoriów we współczesnej kinematografii, które pozwoliło na tworzenie niemożliwych wcześniej ujęć.
1
Elinor Carucci: „Chcę pokazać sedno tego kim naprawdę jesteśmy”
5 grudzień 2016
Światu dała się poznać za sprawą intymnego cyklu "Mother". Teraz w kolejnym odcinku First Take, Elinor Carucci wyjaśni co zrobić, by na zdjęciach ukazać prawdziwe wnętrze drugiego człowieka.
0
Finał programu Top Photographer - wszystkie odcinki do obejrzenia
2 grudzień 2016
Jesienią wystartował nowy talent show dla fotografów. Pięciu uczestników przez kolejne tygodnie zmagało się z najróżniejszymi zadaniami, rywalizując ze sobą o tytuł najlepszego fotografa. Pierwszy sezon programu dobiegł końca. Zobaczcie wszystkie odcinki.
1
Jessica Dimmock: „Fotografia musi przekraczać pewne ramy“
28 listopad 2016
Jessica Dimmock to jedna z bardziej uznanych amerykańskich dokumentalistek. W kolejnym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niej jest czysta esencja prawdziwej fotografii.
0
Pasja czy nałóg? Wyjątkowa kolekcja fotografii Eltona Johna [WIDEO]
22 listopad 2016
Większość zna go jako muzyka, ale jak sam mówi, miłością jego życia jest fotografia. W ciągu 25 lat zebrał kilka tysięcy odbitek, wśród których znajduje się wiele sławnych zdjęć, znanych z książek o historii fotografii.
0
Gillian Laub „Najlepsze zdjęcia prześladują i spędzają sen z powiek“
21 listopad 2016
Gillian Laub to jedna z bardziej znanych amerykańskich portrecistek. W kolejnym odcinku serii „First Take“ wyjaśnia czym dla niej jest fotografia i dlaczego zdjęcia muszą mieć w sobie magię.
0
Obrazy, których nigdy nie zapomnisz. 100 najbardziej wpływowych fotografii według "Time"
18 listopad 2016
Magazyn Time właśnie uruchomił zapowiadaną od kilku tygodni platformę, która oferuje wyjątkowy wgląd w 100 najważniejszych zdaniem tygodnika fotografii wszechczasów.
0
Hank Willis Thomas o celu w fotografii
0