Justyna Zduńczyk: „Miałam wrażenie, jakby jelenie pozowały specjalnie dla mnie. To była magiczna chwila”
14
Sony World Photography Awards 2018 - poznaliśmy laureatów sekcji otwartej. Podwójne zwycięstwo Justyny Zduńczyk
20 marzec 2018
Dziś poznaliśmy nazwiska fotografów nagrodzonych w sekcji Open konkursu SWPA 2018. Miło nam poinformować, że na podium stanęła Polka, Justyna Zduńczyk, nagrodzona także nagrodą National Award. Zobaczcie zwycięskie prace.
0
„Adventures in Wonderland“ Urszuli Kaczor przeniesie Cię w świat magii
19 marzec 2018
„Pozwól, że zabiorę Cię do świata magii....wypełnionego po brzegi nostalgią i refleksją“ - mówi Urszula Kaczor, autorka baśniowych zdjęć z cyklu „Adventures in Wonderland“.
0
Nie żyje Chuck Westfall - ikona branży fotograficznej
19 marzec 2018
W wieku 66 lat zmarł Chuck Westfall, prawdziwa legenda branży fotograficznej. Fotograf przez dziesięciolecia był związany z firmą Canon, dla której pracował jako przedstawiciel techniczny i doradca.
0
Galeria osobowości i śmiałych wizji. Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2018
15 marzec 2018
Organizowany już od 9 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty finalistów wyłonione spośród 630 zgłoszeń.
0
„Langusta Lips” Jana Kriwola to fotograficzne złudzenie, z którym mamy się zmierzyć
15 marzec 2018
Światło dzienne ujrzała właśnie kampania „Langusta Lips”, autorstwa fotografa Jana Kriwola. Sesja ta będzie promowała tegoroczną edycję Fresh Fashion Awards – konkursu dla projektantów mody i akcesoriów.
0
Historia lubi się powtarzać. W Petersburgu odkryto „nową Vivian Maier“
13 marzec 2018
„Uważam moją matkę za geniusza, ale ona nigdy nie widziała siebie w taki sposób - i nigdy nie pozwoliła nikomu innemu zobaczyć jej prawdziwego oblicza“ - mówi Asya, córka Mashy Ivashintsovej, „zaginionej fotografki Petersburga“. Poznajcie jej historię i zobaczcie kilka zdjęć z odkrytych właśnie prawie 30 tysięcy niewywołanych fotografii.
1
Tomasz Tomaszewski: „Nie ma rzeczy ładnych i brzydkich”
12 marzec 2018
O istocie portretu socjologicznego, relacji formy i treści. O najnowszych projektach, potrzebie ciągłego uczenia się i obowiązku fotografowania polskich realiów rozmawialiśmy z Tomaszem Tomaszewskim.
7
Stanisław Horodecki: „Fotografia daje mi absolutną wolność wypowiedzi“
12 marzec 2018
Stanisław Horodecki, urodzony w 1996 roku, na początku traktował fotografię jako ciekawostkę. Rysunek i malarstwo znacznie bardziej go pochłaniały i w tych dziedzinach planował swoją edukację. Jednak po „odkryciu“ technik analogowych zmienił plany - aktualnie kończy studia w Gdyńskiej Szkole Filmowej, a fotografia stała się, jak sam twierdzi, jego uzależnieniem.
0
Nie żyje Marian Schmidt - legenda polskiej fotografii. Miał 73 lata
1
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!