Zobacz moc ślubnych inspiracji na zdjęciach laureatów MyWed 2017 Award
0
Znamy wyniki konkursu Monochrome Awards 2017. Polacy kolejny raz na podium
16 styczeń 2018
Polacy kolejny raz stają na podium międzynarodowych konkursów fotograficznych. Tym razem była to 4. edycja poświęconego wyłącznie fotografii czarno-białej Monochrome Awards. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year
12 styczeń 2018
Miłośnicy przyrody z całego świata mogą już wziąć udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year, którego autor otrzyma Nagrodę Publiczności. Na Wasze głosy organizatorzy czekają do początku lutego.
0
Oto najlepsze podniebne zdjęcia 2017 roku wg Dronestagram
10 styczeń 2018
Różnorodne zdjęcia, które ukazują nasz świat z zupełnie innej perspektywy - tak najlepiej możemy opisać fotograficzne podsumowanie 2017 roku, które przygotował serwis Dronestagram.
0
Marcin Giżycki i Michał Baran laureatami prestiżowego konkursu Hasselblad Masters 2018
9 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców organizowanego co dwa lata konkursu Hasselblad Masters.  Miło nam poinformować, że w tym roku na podium stanęło aż dwóch Polaków. Zobaczcie wszystkie nagrodzone prace.
0
Bartłomiej Jurecki: „Kwintesencją fotografii jest to, aby w prostocie znaleźć coś niesamowitego.“
8 styczeń 2018
Twardy jak skała - taki według Bartłomieja Jureckiego, fotoreportera z Zakopanego, jest rdzenny polski góral. Widać to po rysach twarzy, po charakterze. Jurecki uwiecznia mieszkańców Małopolski w serii portretów, które współpracujący z nim dziennikarze opatrują historiami bohaterów.
1
Oto najlepsze zdjęcia natury nagrodzone w British Wildlife Photography Awards 2017
27 grudzień 2017
Konkurs British Wildlife Photography Awards już od 8 lat nagradza najlepsze zdjęcia ukazujące dziką naturę Wysp Brytyjskich. Zobaczcie galerię tegorocznych zwycięzców.
0
Caspar Claasen: „Stajesz się tym, co nieustannie powtarzasz”
25 grudzień 2017
Claasen, to holenderski fotograf, na co dzień zajmujący się głównie fotografią uliczną. W pewnym momencie postanowił podjąć się bardziej osobistego projektu. Seria “Even Fireman” - której tytuł zrodził się po rozmowie z córką - to projekt, który pomógł autorowi wyjść z depresji.
0
Zobacz 20 najdroższych zdjęć, które do tej pory wylicytowano na aukcjach
22 grudzień 2017
Popularność fotografii na rynku sztuki rośnie w zawrotnym tempie, przez co na światowych aukcjach wciąż pobijane są kolejne rekordy. Za niektóre odbitki trzeba zapłacić wręcz astronomiczne kwoty, czego przykładem jest ta lista 20 najdroższych i najcenniejszych zdjęć.
4
Oto siła kompozycji - Witold Ziomek odkryciem roku w konkursie Chromatic Awards. Grono Polaków na podium.
0