Wildlife Photographer of the Year 2017 - nagroda publiczności przyznana
0
Piotr Jaxa od ponad 23 lat portretuje znanych filmowców z całego świata w cyklu “Cinematographers”
12 luty 2018
128 spotkań, 23 lata fotografowania. Piotr Jaxa, operator filmowy i fotograf, postanowił uwiecznić nazwiska, które wprowadziły do filmu powiew wizualnej świeżości. Od 1995 roku pracuje nad serią portretową „Cinematographers", spotykając się z mniej i bardziej znanymi twórcami.
0
Paulina Duczman zwyciężczynią B&W Child 2017 - największego konkursu fotografii dziecięcej. Wielu Polaków na podium
6 luty 2018
B&W Child od 4 lat nagradza najlepsze czarno-białe zdjęcia, których bohaterami są dzieci. Miło nam poinformować, że tegoroczną odsłonę zdominowali fotografowie z Polski. Gratulacje!
0
Krystian Maj Fotoreporterem Roku 2017
6 luty 2018
Już po raz trzeci raz z rzędu Stowarzyszenie Fotoreporterów przyznało nagrody dla najaktywniejszych warsztatowo i artystycznie fotografów prasowych. Tym razem Fotografem Roku został Krystian Maj.
0
Smartfonem nie zrobisz dobrego zdjęcia? Zobacz prace laureatów Mobile Photography Awards 2017
2 luty 2018
Poznaliśmy wyniki największego konkursu fotografii mobilnej. Wśród wyróżnionych znalazło się wielu Polaków!
1
SkyPixel Photo Contest 2017 - poznaliśmy laureatów
1 luty 2018
SkyPixel Photo Contest to najbardziej znaczący konkurs fotografii lotniczej na całym świecie. Tylko w tym roku zgłoszono prawie 45 tys. prac, a spośród nich wybrano właśnie te. Koniecznie zobaczcie galerię laureatów, ponieważ zwycięskie zdjęcia przedstawiają nasz świat w zupełnie nowej odsłonie.
0
Zarita Zevallos: „Chcę dzielić się prawdziwym i surowym obliczem społeczeństwa.“
25 styczeń 2018
Zarita Zevallos szesnaście lat swojego życia spędziła na Haiti, gdzie w 2010 roku przeżyła trzęsienie ziemi. To był dla niej punkt zwrotny. Zrozumiała, że nie wie co naprawdę chce studiować i gdzie jest jej miejsce.
0
Zobacz moc ślubnych inspiracji na zdjęciach laureatów MyWed 2017 Award
18 styczeń 2018
Poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji MyWed Wedding Photographers Award 2017 - jednego z bardziej prestiżowych konkursów w pełni poświęconych fotografii ślubnej. Tym razem tytuł Fotografa Roku otrzymał Ken Pak, który zaprezentował prawdziwy „crème de la crème“ fotoreportażu ślubnego.
0
Znamy wyniki konkursu Monochrome Awards 2017. Polacy kolejny raz na podium
16 styczeń 2018
Polacy kolejny raz stają na podium międzynarodowych konkursów fotograficznych. Tym razem była to 4. edycja poświęconego wyłącznie fotografii czarno-białej Monochrome Awards. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year
0