Sony World Photography Awards 2018 - poznaliśmy laureatów sekcji otwartej. Podwójne zwycięstwo Justyny Zduńczyk
0
„Adventures in Wonderland“ Urszuli Kaczor przeniesie Cię w świat magii
19 marzec 2018
„Pozwól, że zabiorę Cię do świata magii....wypełnionego po brzegi nostalgią i refleksją“ - mówi Urszula Kaczor, autorka baśniowych zdjęć z cyklu „Adventures in Wonderland“.
0
Galeria osobowości i śmiałych wizji. Zobaczcie prace finalistów Grand Prix Fotofestiwal 2018
15 marzec 2018
Organizowany już od 9 lat główny konkurs Fotofestiwalu to okazja dla fotografów z całego na zaprezentowanie osobistych, unikalnych projektów. Nic dziwnego, że z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością. Zobaczcie projekty finalistów wyłonione spośród 630 zgłoszeń.
0
„Langusta Lips” Jana Kriwola to fotograficzne złudzenie, z którym mamy się zmierzyć
15 marzec 2018
Światło dzienne ujrzała właśnie kampania „Langusta Lips”, autorstwa fotografa Jana Kriwola. Sesja ta będzie promowała tegoroczną edycję Fresh Fashion Awards – konkursu dla projektantów mody i akcesoriów.
0
Stanisław Horodecki: „Fotografia daje mi absolutną wolność wypowiedzi“
12 marzec 2018
Stanisław Horodecki, urodzony w 1996 roku, na początku traktował fotografię jako ciekawostkę. Rysunek i malarstwo znacznie bardziej go pochłaniały i w tych dziedzinach planował swoją edukację. Jednak po „odkryciu“ technik analogowych zmienił plany - aktualnie kończy studia w Gdyńskiej Szkole Filmowej, a fotografia stała się, jak sam twierdzi, jego uzależnieniem.
0
Galeria finalistów Smithsonian Photo Contest 2017 to różnorodne spojrzenie na otaczający nas świat. Wśród wyróżnionych Adam Żądło
7 marzec 2018
Poznaliśmy zdjęcia finalistów 15. odsłony konkursu Smithsonian Photo Contest. Nie zawiedliśmy się. Jak co roku, finałowa galeria prezentuje zbiór oryginalnych i ciekawych kadrów.
0
International Wedding Photographer of the Year 2017 - oto najlepsi fotografowie ślubni minionego roku
6 marzec 2018
Poznaliśmy wyniki International Wedding Photographer of the Year - konkursu w pełni poświęconego fotografii ślubnej. Tytuł fotografa roku został przyznany Erice Mann z duetu Two Mann Studios. Jednak każde zdjęcie z galerii laureatów to prawdziwa moc inspiracji.
1
Chris Payne: „Wyszkoliłem oko tak, by odnajdywać porządek i przejrzystość w wizualnym chaosie.“
2 marzec 2018
Chris Payne, były architekt, w pewnym momencie postanowił zamienić ołówek na aparat, uwieczniając na wielkoformatowych zdjęciach między innymi architekturę. Ostatnie projekty Payne'a, realizowane w fabrykach i zakładach przemysłowych, odbiegają od typowych dokumentacji, zmierzając raczej w kierunku celebracji rzemiosła.
1
Sony World Photography Awards 2018 - 5 Polaków w finale, kolejnych 16 z wyróżnieniami
28 luty 2018
Jeden z największych konkursów fotograficznych przedstawił dziś listę zdjęć zakwalifikowanych do finału. Wśród zakwalifikowanych twórców znalazło się 5 fotografów z Polski. Kolejnych 16 otrzymało specjalne wyróżnienia. Zobaczcie ich prace.
0
Grono Polaków wśród zwycięzców konkursu International Photographer of the Year 2017
0