Comedy Wildlife Photography Awards 2017 - znamy zwycięzców
0
Celebracja śmierci i siła tradycji - znamy wyniki Travel Photographer of the Year 2017. Polak na podium
18 grudzień 2017
Poznaliśmy zwycięzców jednego z największych konkursów poświęconych fotografii podróżniczej. Finałowa galeria TPOTY 2017 to zarówno zdjęcia natury jak i ciekawe reportaże.
1
Gregor Sailer: “Próbuję znaleźć dostęp do światów, do których trudno dostać się z zewnątrz”
15 grudzień 2017
Centra szkolenia bojowego w USA i Europie, wierne repliki europejskich miast w Chinach, całe miasta do testowania pojazdów w Szwecji czy wioski tworzone na pokaz w Rosji. Absurdalne światy, pełne iluzji i kłamstwa w służbie polityki i ekonomii, to obiekt  zainteresowań austriackiego fotografa Gregora Sailera.
0
National Geographic Nature Photographer of the Year 2017 - zobaczcie zwycięskie zdjęcia
14 grudzień 2017
Wydarzenia organizowane przez National Geographic zawsze gwarantują nam solidną dawkę niezwykłych zdjęć przyrodniczych. Nie inaczej jest i tym razem. Właśnie poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji National Geographic Nature Photographer of the Year.
0
Oto najlepsze polskie zdjęcia teatralne ostatniego roku. Znamy zwycięzców III Konkursu Fotografii Teatralnej
12 grudzień 2017
Już po raz trzeci jury ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Teatralnej przyznali nagrody fotografom, których praca skupia się wokół spektakli wystawianych na deskach teatrów. Zobaczcie nagrodzone prace.
0
Polacy wśród 50 najlepiej zapowiadających się fotografów według magazynu LensCulture
11 grudzień 2017
LensCulture po raz kolejny wybrało wschodzące talenty światowej fotografii. Wśród zwycięzców w tym roku znalazło się aż 5 Polaków. Zobaczcie nagrodzone projekty.
2
Fotograficzne podsumowanie serwisu Flickr. Polka wykonała najlepsze zdjęcie roku
8 grudzień 2017
Iwona Podlasińska została fotografem roku serwisu Flickr. Jej bajkowy kadr “Say Goodbye…” okazał się najpopularniejszym zdjęciem spośród milionów udostępnionych fotografii w 2017 roku.
0
Poznaliśmy zwycięzców VIVA! Photo Awards 2017. Zobaczcie nagrodzone zdjęcia
5 grudzień 2017
Dobiegła końca 9. już edycja “największego w Polsce konkursu fotograficznego” VIVA Photo Awards. Nagroda główna powędrowała do Pawła Piotrowskiego. Zobaczcie wszystkie nagrodzone prace.
1
Kalendarz Lavazza 2018 - nowe, zaangażowane oblicze
30 listopad 2017
Ostatnie odsłony kalendarza Lavazza odchodziły od rozbuchanych stylizacji, które były niegdyś jego znakiem rozpoznawczym. Najnowsza edycja idzie jeszcze dalej, stając się nośnikiem dla swojego rodzaju kampanii społecznej.
0
Elsa Leydier: “Podoba mi się, że fotografia kłamie”
0