Zmiana warty. Ilford Multigrade FB Classic - test papieru
0
Fujifilm TCL-X100 - test
28 sierpień 2014
TCL-X100 to drugi konwerter przeznaczony dla aparatów Fujifilm X100 i X100s. Tym razem japoński producent zaoferował konwerter o mnożniku 1,4x, dzięki czemu otrzymamy ekwiwalent 50 milimetrów. Zobaczcie jak TCL-X100 poradził sobie w naszym teście.
0
Fotopro MGA-684N+FPH-62Q - test
14 sierpień 2014
Do naszej redakcji trafił statyw o niezbyt wdzięcznej nazwie Fotopro MGA-684N+FPH-62Q. Nie powinniśmy się jednak zrażać, ponieważ propozycja producenta z Dalekiego Wschodu daje duże możliwość przy rozsądnej cenie. Zobaczcie jak sprawdził się w praktyce.
0
MindShift rotation180 Panorama - test
31 lipiec 2014
Plecak MindShift rotation180 Panorama to nowość na polskim rynku. To także innowacyjne podejście do plecaków fotograficznych skierowanych do aktywnych użytkowników. Dzięki ruchomemu pasowi biodrowemu mamy mieć bardzo szybki i bezpieczny dostęp do naszego sprzętu. Czy tak jest w rzeczywistości, dowiecie się z lektury naszego testu.
0
Torba Lowepro Pro Messenger 160AW - test
24 lipiec 2014
Pro Messenger 160 AW to produkt przeznaczony dla nowoczesnego, świadomego fotografa wolącego wiele stałek, a nie jednego uniwersalnego zooma, a do obróbki i dzielenia się zdjęciami używającego tableta stałe podłączonego do sieci. Sprawdźmy czy produkt Lowepro sprawdził się w roli torby nowej, internetowej generacji fotografów.
0
Intuos Pen & Touch - test
17 lipiec 2014
Seria Intuos zmieniła swój profil od ostatniej premiery tabletów Wacom. Dotychczasowe Intuosy stały się Intuosami Pro, a Bamboo "awansowały" do roli pierwszych wymienionych. Nowe Intuosy to niewielkie tablety, które umożliwiają jednak pracę nawet zaawansowanym użytkownikom. Zobaczcie jak w praktyce sprawdza się tablet Wacoma.
0
Hahnel Extreme - test
3 kwiecień 2014
W sierpniu informowaliśmy o wprowadzeniu przez firmę Hahnel nowej serii akumulatorów. Baterie Extreme mają wnętrze wypełnione silikonem, który zapewnia dodatkową ochronę mechaniczną i izolację elektryczną. A według zapewnień producenta mają charakteryzować się wyższą wydajnością niż oryginały. Zobaczmy czy tak jest w rzeczywistości.
0
Adapter Metabones - test
27 marzec 2014
Metabones to firma, która ma w swojej ofercie kilka ciekawych adapterów. My mieliśmy okazję przetestować ten, który umożliwia podpięcie obiektywów z bagnetem Canon EF do aparatów z bagnetem E, czyli na przykład A7 i A7R. Zobaczcie jak to rozwiązanie sprawdza się w praktyce.
0
Wacom Intuos Pro - test
16 styczeń 2014
Wacom Intuos Pro to nowa seria tabletów skierowana do najbardziej wymagających użytkowników. W serii Pro mamy do czynienia z zupełnie nowym piórkiem, które ma zapewnić nam jeszcze większą kontrolę. W stosunku do poprzednika udoskonalono także przyciski ExpressKeys. Zobaczcie jak najnowszy Intuos Pro poradził sobie w praktyce.
0
Vanguard UP-Rise II 48 - test
0
OrbitVu Alphashot 360 - fotografia produktowa 360 stopni
31 październik 2013
Alphashot 360 to najnowsze urządzenie OrbitVu umożliwiające wykonywanie animacji obracających się produktów o 360 stopni i umieszczenie ich w internecie. Pozwala to na obejrzenie sfotografowanego przedmiotu z każdej strony z możliwością przybliżania i obracania. Zapraszamy na test praktyczny OrbitVu Alphashot.
0
Vanguard Abeo Pro 283 CT - test
24 październik 2013
Vanguard Abeo Pro 283 CT to zaawansowany, karbonowy statyw, który jest dostarczany w zestawie z głowicą pistoletową GH-300T, z której możemy korzystać jak z prostego wężyka spustowego. O tym jak ta propozycja sprawdza się w praktyce możecie przekonać się z naszego artykułu.
0
Wacom Cintiq 13HD - test
18 październik 2013
Cintiq 13HD to interaktywny ekran piórkowy po którym możemy rysować. Urządzenie oferuje rozdzielczość Full HD oraz pióro Pro Pen z 2048 stopniami nacisku. W zestawie znajduje się również regulowana podstawka.
0
Lowepro Rover Pro 35L AW - test
10 październik 2013
Lowepro stale powiększa swoją ofertę skierowaną do aktywnych fotografów. Plecak Rover Pro 35L AW to propozycja dla tych, którzy często wybierają się na piesze wycieczki i oprócz dobrego plecaka trekkingowego potrzebują jeszcze komory na sprzęt foto.
0