Samsung Portable SSD T1 - test dysku
0
Samsung JS9000 SUHD Smart 3D - test telewizora
28 maj 2015
Firma Samsung wprowadziła na rynek nową linię wysokiej klasy telewizorów SUHD. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technicznym mają one oferować znakomitą jakość wyświetlanego obrazu. W naszej redakcji postanowiliśmy sprawdzić, czy tak zaawansowany model jakim jest 65-calowy Samsung JS9000 SUHD Smart 3D może znaleźć zastosowanie wśród profesjonalnych fotografów posiadających własne studio fotograficzne.
0
Vanguard Havana 41 - test plecaka
14 maj 2015
Do naszej redakcji trafił plecak fotograficzny Vanguard, wchodzący w skład zaprezentowanej pod koniec roku podróżniczej serii Havana. Ten stylowy plecak o niewielkich rozmiarach został skierowany zarówno do entuzjastów fotografii jak i profesjonalistów, szukających poręcznego akcesorium na najpotrzebniejszy sprzęt. Zobaczcie jak Havana 41 wypadł w naszym teście.
0
Genesis Dakar L - test torby fotograficznej
8 maj 2015
Do naszej redakcji trafiła torba fotograficzna Genesis z serii Dakar. To propozycja dla entuzjastów fotografii, którzy potrzebują torby miejskiej stworzonej do przenoszenia dużej ilości sprzętu fotograficznego. Sprawdźmy zatem, czy propozycja marki Genesis dobrze sprawdzi się w tej roli i sprosta wymaganiom fotografów.
0
Samsung SSD 850 PRO - test dysku SSD
30 kwiecień 2015
Firma Samsung wprowadziła nową linię dysków SSD 850 PRO. Zdaniem producenta charakteryzuje się ona wyjątkową trwałością i prędkością działania. Sprawdźmy zatem czy nowe dyski z serii PRO okażą się dobrym rozwiązaniem dla fotografów, którzy chcą odświeżyć swoje starsze komputery.
0
Wacom Cintiq Companion 2 - test tabletu
10 kwiecień 2015
Do naszej redakcji trafił tablet Wacom Cintiq Companion 2, który może być używany zarówno z komputerem jak i jako autonomiczna platforma do edycji obrazu z systemem Windows 8.1 opartym na procesorze Intel Core. Tablet wyposażono w czułe piórko z 2048 stopniami nacisku i funkcje multi-touch pozwalające na wygodną pracę z użyciem rąk.
0
17 najciekawszych dysków w chmurze
27 marzec 2015
W obecnych czasach, gdy zdjęcia przestają się nam już mieścić na dyskach, szukamy wygodnych i bezpiecznych metod ich archiwizacji. Jedną z nich może być przechowywanie domowego archiwum na dysku w chmurze. Przygotowaliśmy dla was przegląd najciekawszych naszym zdaniem serwisów oferujących tego typu usługi.
4
Pasek do aparatów ideaPIX - test
12 marzec 2015
Przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję testować ozdobny pasek do aparatów polskiej firmy ideaPIX. Zobaczcie jak sprawdził się ten ręcznie wykonany, stylowy produkt.
1
Lowepro ProTactic 450 AW - test plecaka
27 luty 2015
Firma Lowepro ciągle powiększa swoją ofertę skierowaną do zaawansowanych fotografów. Nowa seria o nazwie ProTactic to propozycja dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego plecaka przeznaczonego do przenoszenia dużej ilości sprzętu fotograficznego. Sprawdźmy zatem, czy Lowepro ProTactic 450 AW sprosta wymaganiom zawodowców.
1
Vanguard Alta CA 233AGH - test statywu
0
Torba Ideer Vinta 370 - test
30 styczeń 2015
Wygląd retro, solidne wykonanie oraz sporo miejsca na sprzęt fotograficzny – to tylko niektóre cechy torby Vinta 370. Sprawdźmy zatem, czy propozycja firmy Ideer dobrze sprawdzi się w roli torby miejskiej przeznaczonej dla wymagającego fotografa.
0
Plecak Vanguard Sedona 51 - test
18 grudzień 2014
Firma Vanguard stale powiększa swoją ofertę skierowaną do profesjonalnych fotografów. Nowa seria o nazwie Sedona to propozycja dla tych, którzy potrzebują plecaka do przenoszenia sprzętu fotograficznego podczas pieszych wędrówek w terenie lub intensywnych podróży w mieście. Sprawdźmy zatem, czy plecak Sedona 51 jest dobrym rozwiązaniem dla aktywnych fotografów.
0
Epson L1800 - test
11 grudzień 2014
Epson L1800 to 6-kolorowa drukarka fotograficzna, z systemem stałego zasilania w atrament, pozwalająca na uzyskanie profesjonalnych wydruków do formatu A3+.
0
Zmiana warty. Ilford Multigrade FB Classic - test papieru
2 październik 2014
Jerzy Łapiński przetestowal dla nas nowy barytowy papier wielogradacyjny Ilford Multigrade FB Classic, na który szczególną uwagę powinni zwrócić miłośnicy tradycyjnej fotografii srebrowej oraz zwolennicy pracy w czarno-białej ciemni.
0