Nikon FT1 - test
0
Bamboo Pen & Touch - test
27 styczeń 2012
Wielu z nas zastanawia się nad kupnem tabletu graficznego. Dla tych, którzy się wahają przygotowaliśmy test i pierwsze wrażenia z użytkowania jednego z prostszych i bardziej dostępnych modeli firmy Wacom.
0
Roundflash - test
20 styczeń 2012
W ramach testów akcesoriów postanowiliśmy przetestować softbox typu ringflash o nazwie Roundflash. Jest to modyfikator oświetlenia, który stosujemy z lampami reporterskimi. Pozwala na uzyskanie bezcieniowego, miękkiego oświetlenia. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się temu produktowi, tym bardziej, że został zaprojektowany w Polsce.
0
Nikon Speedlight SB-910 - test
13 styczeń 2012
Pod koniec zeszłego roku Nikon zaprezentował nową, reporterską lampę błyskową - Speedlight SB-910. Jest to propozycja dedykowana dla profesjonalistów. Zapraszamy do bliższej analizy osiągów tej lampy.
0
Lowepro Sport 200 AW - test
30 grudzień 2011
Praktycznie wszyscy aktywni użytkownicy aparatu spotykają się z problemem - w co spakować nasz sprzęt. W grę wchodzi nie tylko bezpieczeństwo aparatu i obiektywu, ale także wygoda użytkowania. Firma Lowepro zdecydowała się na wprowadzenie dwóch plecaków sportowych. Przedstawiamy test większego - Lowepro Sport 200 AW.
0
Adapter Sony LA-EA2 - pierwsze wrażenia
10 listopad 2011
Bezlusterkowce Sony są na rynku już pólłtora roku. Od tego czasu system powiększył się o trzy nowe korpusy. Niestety, jego bolączką nadal pozostaje stosunkowo mała liczba dostępnych obiektywów. Oferta jest stopniowo poszerzana, ale daleko jej jeszcze do systemu Mikro Cztery Trzecie. Dlatego producent zdecydował się na stworzenie przejściówki na bagnet Alpha z lustrem, czujkikiem AF i silnikiem. Zapraszamy do lektury pierwszych wrażeń.
0
Fomei OrbitVu - zdjęcia 360 stopni
25 październik 2011
OrbitVu to urządzenie umożliwiające wykonanie zdjęć 360 stopni i złożenia ich w płynną animację, którą możemy umieścić na stronie internetowej. Pozwala to na obejrzenie sfotografowanego przedmiotu z każdej strony z możliwością przybliżania i obracania. Zapraszamy na test praktyczny OrbitVu z lampami Fomei Digital Pro X.
0
Fotograficzne papiery Ilforda z serii Galerie
28 wrzesień 2011
Przy okazji testu drukarki Epson R3000 mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej papierom Ilford z serii Galerie. Przeczytajcie, jak pracowało się nam na papierach Gold Fibre Silk, Smooth Fine Art i Smooth Pearl.
0
Epson Stylus Photo R3000 - test
9 wrzesień 2011
Drukarka Stylus Photo R3000 to najnowszy model w ofercie fotograficznych drukarek Epson, skierowanych do zaawansowanych amatorów i profesjonalistów. Proste w obsłudze urządzenie oferuje doskonałą jakość druku do formatu A3+, którą można uzyskać w warunkach domowych.
0
DNP Fotolusio DS40 - test drukarki
0
HP Photosmart Ink Advantage K510 - test drukarki
3 czerwiec 2011
Nowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Ink Advantage K510 może stanowić pierwszy krok w kierunku wydruków fotograficznych. Dodatkowo jest wyposażone w skaner - idealne narzędzie do archiwizacji zdjęć już przeniesionych na papier. Jak na nowoczesną drukarkę przystało, komunikacja z komputerem może odbywać się przez bezprzewodową sieć Wi-Fi.
0
Reporter Dual X - test
3 marzec 2011
Reporter to producent pasków do aparatów, sakw na obiektywy i innych akcesoriów przydatnych podczas noszenia sprzętu fotograficznego. My przyjrzymy się jak w praktyce sprawdza się pasek Dual X, który jest dedykowany do pracy z dwoma korpusami, a po rozłożeniu umożliwia także noszenie jednego aparatu.
0
PhotoTrackr Plus RT90 - test
11 luty 2011
PhotoTrackr Plus RT90 to odbiornik GPS stworzony z myślą o amatorskich lustrzankach Nikona. Zapraszamy do lektury krótkiego testu opisującego działanie tego urządzenia.
0
HP Photosmart Premium C310a - test drukarki
4 luty 2011
Nieodłącznym elementem fotografii cyfrowej są wydruki zdjęć. W tym teście sprawdziliśmy jak radzi sobie z przenoszeniem zdjęć na papier nowe urządzenie wielofunkcyjne HP Photosmart Premium C310a.
0