Fujifilm adapter na bagnet M - test
0
SpiderPro Camera System - test
11 lipiec 2013
Zawodowi fotografowie stale poszukują idealnego sposobu na przenoszenia sprzętu. SpiderPro Camera System oferuje możliwość szybkiego troczenia aparatu, a także pracy z dwoma korpusami. Zapraszamy do lektury szerszego opisu tego akcesorium.
1
Papiery Ilford Galerie Prestige
14 czerwiec 2013
Zapraszamy do lektury naszej opinii na temat najnowszych papierów Ilforda z serii Galerie Prestige - Fine Art Smooth i Fine Art Textured.
0
Sigma USB Dock - test
23 maj 2013
Sigma USB Dock to niepozorne urządzenie niedużo większe od dekielka do obiektywów. Pozwala na kalibrację i dostosowanie obiektywów do naszych potrzeb w domowym zaciszu bez potrzeby odwiedzania profesjonalnego serwisu.
0
Canon MG6350 - test
10 maj 2013
Canon MG6350 to uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne umożliwiające drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie do formatu A4. Przekonajcie się jak drukarka wypadła w naszym teście.
0
Samsung Series 9 S27B970D - test monitora
15 kwiecień 2013
Bez dobrego monitora profesjonalna obróbka zdjęć jest niemożliwa. W naszym teście przyjrzeliśmy się modelowi Samsung Series 9 S27B970D, jednemu z topowych monitorów LED tego producenta. Zapraszamy do lektury.
0
Papier Ilford Gold Mono Silk - pierwsze wrażenia
22 marzec 2013
Dzięki uprzejmości firmy Medikon mieliśmy okazję wykonać testowe wydruki na papierze llford GALERIE Prestige Gold Mono Silk. To podłoże z najwyższej półki przeznaczone do wydruku czarno-białych obrazów na drukarkach atramentowych. Przeczytajcie nasze wrażenia z użytkowania. Wydruki wykonane na tym papierze będzie można zobaczyć na własne oczy na tegorocznych targach FVF w Łodzi.
0
Canon Pixma Pro-100 - test
8 marzec 2013
Canon Pixma Pro-100 to drukarka fotograficzna, umożliwiająca wykonywanie kolorowych i czarno-białych wydruków do formatu A3+. Przekonajcie się jak wypadł w naszym teście następca modelu PIXMA Pro9000 MkII.
0
Canon EF-EOS M Mount Adapter - test
21 luty 2013
Canon dotychczas oferuje tylko dwa obiektywy systemowe do bagnetu EF-M. Do dyspozycji mamy jednak adapter, który umożliwia podpięcie obiektywów EF i EF-S co znacznie poszerza możliwości fotograficzne Canona EOS M.
0
Epson Expression Premium XP-700 - test
0
Epson L800 - test
29 czerwiec 2012
Epson L800 to fotograficzna drukarka A4 z systemem stałego zasilania w atrament. Wykorzystuje głowicę Epson Micro Piezo oraz sześć butelek z atramentem. Urządzenie oferuje wyjątkowo tanie wydruki uzyskiwane w domowych warunkach. Przeczytajcie jak sprzęt wypadł w naszym teście.
0
Fotolusio DNP DS-RX1 - test
25 maj 2012
Fotolusio DNP DS-RX1 to termosublimacyjna drukarka umożliwiającą wydruki do formatu 15x20 cm. Jej główne zalety to niski koszt druku oraz trwałość odbitek. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej temu urządzeniu i przekonać się jak sprawdza się w praktyce.
0
Secu4 - test alarmu
27 kwiecień 2012
Chyba każdy z nas znalazł się w sytuacji, w której bagażowi z cenną fotograficzną zawartością przydałaby się dodatkowa ochrona. Szwajcarska firma SECU4 oferuje alarm, który współpracuje z naszymi telefonami za pomocą łączności Bluetooth. Istnieje również wersja specjalnie przygotowana do współpracy z iPhonem i iPadem.
0
Wacom Intuos 5 Touch - test
30 marzec 2012
Intuos 5 Touch to najnowsza odsłona tabletu graficznego firmy Wacom. Wśród najważniejszych nowinek należy wymienić obsługę dotykiem - muliti touch, dotykową tarczę i panel sterownia - express view, który umożliwia wybieranie przycisków bez potrzeby zerkania na tablet. Poza tym Intuos 5, jak jego poprzednicy, jest czuły na nacisk i odchylanie piórka.
0